موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی فوتبال

a/118416 :کد

نفت ؛

نامه تهدیدآمیز شاگردان دایی به تاج

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -نامه تهدیدآمیز شاگردان دایی به تاج

بازیکنان تیم نفت در نامه‌ای به تاج خواسته‌اند تا وضعیت این باشگاه هرچه زودتر مشخص شود، در غیر این‌صورت آنها از لیگ کنار خواهند کشید.

 

به گزارش تحلیل ایران، بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل برآورده نشدن وعده‌هایی که مسئولان باشگاه نفت به آنها داده بودند مبنی بر اینکه تا پایان بهمن‌ماه 20 درصد از قرارداد آنها را به حساب‌شان واریز خواهند کرد، 4 روز است که با وجود حضور در تمرین حاضر به تمرین نمی‌شوند و به این صورت اعتراض خود را نشان داده‌اند.در همین رابطه بازیکنان تیم نفت نامه‌ای را خطاب به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نوشتند و گلایه‌های خود را بابت مشکلات مالی با وی مطرح کنند.

در این نامه که به امضای تمام بازیکنان نفت رسیده، آنها از تاج خواسته‌اند تا هرچه زودتر به وضعیت باشگاه نفت و مشکلات مالی انها رسیدگی شود. حتی در این نامه عنوان شده اگر مشکلات مالی و مسائل دیگر حل نشود، آنها حتی برای نفت بازی نمی‌کنند تا این تیم از لیگ کنار بکشد. فارس نوشت: این احتمال وجود دارد که امروز بازیکنان نفت تهران همگی به فدراسیون فوتبال بروند تا هم این نامه را به تاج بدهند و هم‌اینکه با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :