موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/118498 :کد

دکتر محسن رضایی

خوزستانی ها غبار را نشانه بی وفایی و عدم صداقت دولتمردان می دانند

  شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۸
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -خوزستانی ها غبار را نشانه بی وفایی و عدم صداقت دولتمردان می دانند

محسن رضایی با انتشار پستی در اینستاگرامش از عملکرد دولتمردان انتقاد کرد و نوشت:اگر خوزستانی‌ها از غبار می‌نالند، برای آن است که غبار را نشانه بی‌وفایی و عدم صداقت دولتمردان، می‌دانند.

به گزارش تحلیل ایران ،محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در اینستاگرامش از عملکرد دولتمردان انتقاد کرد و نوشت:

 غبارِ بی‌وفایی‌ها

اگر خوزستانی‌ها از غبار می‌نالند، برای آن است که غبار را نشانه بی‌وفایی و عدم صداقت دولتمردان، می‌دانند و می‌خواهند از دولتمردان خود، وفای به عهد و صداقت و عمل به وعده‌ها را ببینند که اگر چنین می‌بود ده برابر این غبار را هم تحمل می‌کردند. از یاد نبریم که مردم #خوزستان بحران‌هایی به مراتب سخت‌تر و سهمگین‌تر از این غبارها دیده‌اند.

ما در فاو تنها در یک شب پنج هزار نفر شیمیایی دادیم و رزمندگانمان عاشقانه از اروند عبور کردند، چون دروغ و وعده پوچ نمی‌شنیدند. شیمیایی برایشان شیرین بود؛ ولی غبار تلخ است چون نماد بی‌وفایی است.

 مشکلات را می‌توان صادقانه هم بازگو کرد و با روحیه_انقلابی و غیر سیاسی کارانه با فطرت‌های مردم سخن گفت؛ نه آن که صورت مسأله را پاک و سفره‌های دولتمردان را از مردم جدا کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :