موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/118612 :کد

آیت‌الله آشتیانی؛

نظر مثبت جامعه مدرسین به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

  یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -نظر مثبت جامعه مدرسین به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

عضو ارشد جامعه مدرسین گفت: اعضای جامعه مدرسین درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب در حال بررسی هستند و فضای کلی جامعه مدرسین نسبت به جبهه مردمی مثبت است.

 به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا آشتیانی عراقی عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به تشکیل نخستین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اظهار داشت:  این جبهه با اهداف مقدسی تشکیل شده و اینکه سازوکار تشکیلاتی از پایین به بالا و از طریق مردم نجام می‌شود، کار خوب و سالمی است.وی خاطرنشان کرد: اگر این سازوکار معکوس و از بالا به پایین باشد لطماتی که هست وجود دارد اما اگر حرکتی حساب شده و برای مردم باشد موفقیت‌آمیز خواهد بود.


+جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از آغاز تاکنون

آیت‌الله آشتیانی درباره نظر جامعه مدرسین نسبت به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»، گفت: جامعه مدرسین معمولاً دیر برای انتخابات اقدام می‌کند اما راجع به این جبهه در حال بحث و بررسی هستند. فضای کلی جامعه مدرسین نسبت به جبهه مردمی مثبت است اما هنوز تصمیمی نگرفته‌اند.عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشت مردم در راس مشکلات است، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی راه نجات مردم است و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی باید سیاست‌های اقتصادی که توسط رهبری ترسیم شده پیگیری و منویات ایشان را پیاده کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :