موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/118634 :کد

تحولات میدانی سوریه

ارتش سوریه در خصوص آزادسازی «تادف» بیانیه صادر کرد

  یکشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۸
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -ارتش سوریه در خصوص آزادسازی «تادف» بیانیه صادر کرد

فرماندهی نیروهای مسلح ارتش سوریه با صدور بیانیه‌ای بعد از آزادسازی شهرک مهم تادف در جنوب شهر الباب، بر ضرورت تداوم عملیات علیه تروریسم تا آزادسازی سراسر سوریه تأکید کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، ارتش سوریه آزادسازی شهرک مهم «تادف» در ریف الباب را گامی مهم برای توسعه عملیات‌ها علیه داعش دانست.

فرماندهی نیروهای مسلح ارتش سوریه به کمک نیروهای متحد خود صبح یکشنبه (امروز) در ادامه پیشروی در ریف شرقی و شمال شرقی حلب، در خصوص آزادسازی شهرک تادف بیانیه‌ا صادر کرد.

 در این بیانیه آمده است: یگان‌های ارتش با همکاری نیروهای متحد خود توانست امنیت و ثبات را به شهرک تادف در جنوب شرق شهر الباب بازگرداند.

ارتش سوریه اعلام کرد که در عملیات آزادسازی این شهرک عناصر تروریستی داعش خسارت‌های زیادی متحمل شده‌اند.

بر اساس این بیانیه، یگان‌های مهندسی ارتش سوریه هم اکنون در حال خنثی سازی بمب‌ها و مین‌هایی هستند که تروریست‌های در سطح شهر و ساختمان‌ها کار گذاشته‌اند.

ارتش سوریه در این بیانیه تأکید کرده است، دستاورد امروز نیروهای سوری کنترل بر راه‌های ارتباطی را تقویت کرده و پایگاه مهمی برای آغاز عملیات علیه داعش در ریف شمال شرقی شهر حلب به شما می‌رود.

ارتش سوریه همچنین بر عزم و اراده خود برای تداوم عملیات علیه تروریست‌های تکفیری تأکید کرده تا امنیت و ثبات را به سرتاسر سوریه بازگرداند.

فارس نوشت : ارتش سوریه علاوه بر این شهرک، 8 شهرک را در عملیات دیروز خود در محور شرقی توانست آزاد کند

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :