موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/118787 :کد

در همایش «حماسه امید»:

دولت سال آینده لایحه جامع انتخابات را به مجلس ارسال کند

  دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۱
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -دولت سال آینده لایحه جامع انتخابات را به مجلس ارسال کند

نماینده مجلس گفت: مدتی است منتظر ارائه لایحه جامع انتخابات هستیم امیدوارم یکی از اولویت‌های دولت، بعد از انتخابات ارسال این لایحه باشد.

به گزارش تحلیل ایران،علی نجفی نماینده بابل در همایش «حماسه امید» با تبریک سالگرد حماسه هفتم اسفند گفت: توافق برجام امتداد امید در سطح بین‌المللی بود و فضای ایران‌هراسی را از کشور دور کرد و امید به حفظ و تثبیت صلح بین‌المللی و پرهیز از جنگ را نشان داد.


عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: برجام سه بعد دارد. بعد سیاسی، حقوقی و بین‌المللی که با مدیریت ظریف بود بعد فنی که با مدیریت صالحی و هماکارانش مدیریت شد و بعد اقتصادی که در پسابرجام بود. امیدواریم نوکیسه‌های امریکایی به این توافق اهتمام داشته باشند.او گفت: ما چهار مشکل اساسی در جامعه داریم که شامل بیکاری فساد مسائل محیط زیست و آسیب‌های اجتماعی است که باید  سعی کنیم در دولت بعدی این چهار مورد را از ابتدای دولت در دستور کار قرار دهیم تا در نهایت مردم نتیجه همراهی امید اصلاحات و اعتدال را ببینند.


به نوشته ایلنا، نماینده بابل گفت: مدتی است منتظر ارائه لایحه جامع انتخابات هستیم امیدوارم یکی از اولویت‌های دولت، بعد از انتخابات ارسال این لایحه باشد. بحث همراهی و هماهنگی دولت و مجلس متقابل است و در این مدت هفت  یا هشت ماه مجلس همراهی و هماهنگی خود را به خوبی نشان داد و امیداوریم دولت نیز حمایت خود از مجلس را بیشتر کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :