موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/118873 :کد

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی؛

تأثیر اولین مجمع ملی جبهه مردمی بر جریان انقلابی کشور

  ﺳﻪشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -تأثیر اولین مجمع ملی جبهه مردمی بر جریان انقلابی کشور

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به استقبال گسترده نیروهای انقلابی کشور از اولین مجمع ملی این جبهه، گفت: اقدام ارزشمندی جهت تجمیع نیروهای انقلاب صورت گرفته است.

به گزارش تحلیل ایران،ابوالقاسم جراره عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاری اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت:‌ قطعاً در شرایط فعلی هرچه تلاش کنیم که نیروهای انقلاب را زیر یک چتر جمع کنیم ارزشمند است.


وی بابیان اینکه اولین مجمع ملی جبهه مردمی اثر مثبتی در جریان انقلابی کشور گذاشته است، افزود: باید این چتر گسترده‌تر از شرایط فعلی شود و همه شخصیت‌های تأثیرگذار انقلابی باید در این جبهه حضورداشته باشند تا تصمیمات خوبی برای آینده کشور گرفت.


جراره بابیان اینکه جمع قابل‌توجهی از کل کشور در اولین مجمع ملی جبهه مردمی شرکت کرده بودند، گفت: در سازوکارهای قبلی تصمیماتی در مرکز گرفته و به سایر نقاط کشور ابلاغ می‌شد ولی سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب به این دلیل اثر مثبتی خواهد داشت که همه بدنه نیروهای انقلابی کل کشور در آن اثرگذار هستند و احساس می‌کنند که در تصمیمات مهم و کلان نقش مستقیم دارند. نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز پنجشنبه پنجم اسفندماه با حضور 3 هزار نفر از اقشار و اصناف مردمی و استان‌ها در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب برگزار شد و در این نشست 30 نفر اعضای شورای مرکزی و 10 کاندیدای جبهه مردمی برای انتخابات 96 انتخاب شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :