موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/118875 :کد

سخنگوی آتش نشانی؛

انفجار و ریزش ساختمان ۷ طبقه

  ﺳﻪشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -انفجار و ریزش ساختمان ۷ طبقه

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار و ریزش ساختمان ۷ طبقه در حال ساخت در مرتضی‌گرد خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،جلال ملکی اظهار داشت‌:‌در ساعت 00:41 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمانی واقع در مرتضی‌گرد به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام  که با توجه به اینکه این حادثه خارج از محدوده شهری تهران بود، 6 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.


   وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد در یک ساختمان 8 طبقه در حال ساخت که مراحل نهایی را سپری می‌کرد، در طبقه همکف آن 4 مغازه رنگ و تینر و اسپری وجود داشت که آتش‌سوزی در داخل مغازه‌ها رخ داده بود و شدت آتش‌سوزی و انفجار قوطی‌های اسپری و رنگ موجب شده بود که تمام ساختمان فرو ریزد.


ملکی گفت: دو دستگاه خودروی پراید و 405 نیز در این حادثه دچار حریق شده بود.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: اسکلت‌های ساختمان در حال ساخت نیز بر روی دیگر ساختمان‌های مجاور  افتاده بود که آتش‌نشانان توانتسند 7 نفر را از ساختمان مجاور نجات دهند و با استفاده از نردبان هیدرولیکی به بیرون ساختمان منتقل کنند.وی افزود: با توجه به اینکه این ساختمان هنوز به بهره‌برداری نرسیده بود ساکنی نداشت ولی مالک به همراه یک کارگر در این ساختمان بودند که قبل از ریزش ساختمان را ترک کرده بودند و از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده بودند. ملکی افزود: در نهایت در ساعت 6:09 عملیات این حادثه به اتمام رسید و محل حادثه تحویل عوامل اجرایی شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :