موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/118883 :کد

طبق گزارش؛

رتبه اول ایران در تلفات جاده ای

  ﺳﻪشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۶
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -رتبه اول ایران در تلفات جاده ای

معاون اول رییس جمهوری با بیان این که بنادر و شبکه ریلی باید به سامانه های هوشمند مجهز شوند، گفت: تمام هم و غم پلیس سفری ایمن و امن برای مردم است.

 به گزارش تحلیل ایران، اسحاق جهانگیری در مراسم بهره برداری همزمان از 527 سامانه هوشمند ثبت تخلفات عبور و مرور جاده ای در 21 استان کشور، اظهار کرد: ایمنی مردم مهم ترین وظیف حاکمیت است و باید تمام ابزارها را به کار برد تا مردم در جاده های کشور تردد ایمنی داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی ما در همین ایام میزان تلفات جاده ای هر روز در سراسر کشور است. حتما برای ملت بزرگ ایران این که گفته می شود در ردیف های اول تلفات جاده ای هستیم زیبنده نیست.وی بیان کرد: در سال های اخیر تلفات جاده ای کاهش یافته اما 16 هزار نفر هم باز هم زیاد است. باید برای کاهش چشمگیر این تلفات از تمام ابزارها از جمله سامانه های هوشمند برای مدیریت و ثبت تخلفات استفاده کنیم.وی ادامه داد: تمام هم و غم پلیس سفری ایمن و امن برای مردم است.


تسنیم نوشت: معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که حضور پلیس قاطع و تصمیم گیرنده است، گفت: سامانه های هوشمند کمک خیلی بزرگی برای پلیس است و با آن قادر هستند افراد و مناطق متخلف را شناسایی کنند.جهانگیری با اشاره به این که سامانه های هوشمند در بخش ریلی و بنادر باید نصب شود، افزود: تصمیم جدی دولت این است که دولت الکترونیک در همه بخش ها مستقر کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :