موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/118976 :کد

فرمانده سپاه پاسداران

ورود سپاه به عرصه کشاورزی با هدف کمک به اقتصاد مقاومتی

  چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۲۶۵   
 تحلیل ایران -ورود سپاه به عرصه کشاورزی با هدف کمک به اقتصاد مقاومتی

فرمانده کل سپاه گفت: ما در کشور محصولات خارجی را راحت‌تر می‌خریم و به داخل کشور می‌آوریم و این مشکل اصلی علم و فناوری است.

به گزارش تحلیل ایران ، سرلشکرمحمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: نکته بسیار حائز اهمیت این است که ما در کشور جهادگر علم و فناوری فراوان داریم و افرادی که بتوانند نیازهای مختلف کشور را در تمام بخش ها برآورده کنند بسیار هستند.

وی ادامه داد: ضعف و مشکل ما در مدیریت، اعلام نیاز و اتصال محصول و توانمندی ایجاد شده به تولید و کاربردی کردن آن است. این خلاء مدیریتی در سطح راهبردی وجود دارد و باید برای این ضعف چاره اندیشی کنیم و از سردار غیبپرور می‌خواهم که با پیگیری‌شان سعی کنند این اتصال را انجام دهند تا در بخش هایی که نیاز داریم از این محصولات استفاده کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در کشور مشکل کاربردی و تجاری سازی وجود دارد و محصولات خارجی را راحت‌تر می‌خریم و به داخل کشور می‌آوریم و این مشکل اصلی علم و فناوری است؛ امیدواریم در مجموعه سپاه بتوانیم این سیستم را راه اندازی کنیم.

سرلشکر جعفری اظهار داشت: باید ابتدا در بخش‌های مختلف سپاه نیازها را بسنجیم و به تولیدکنندگان سفارش دهیم تا برای بخش های مختلف الگوگیری شود.

تسنیم نوشت : وی گفت: سپاه در کنار سایر ماموریت‌ها، اخیراً برای کمک به اقتصاد مقاومتی وارد عرصه‌های کشاورزی نیز شده و ان شالله در ابتدا، سپاه خواهان و خریدار محصولات فناوری داخلی باشد و سپس در بخش‌های مختلف کشور هم توسعه یابد؛ در این‌صورت مشکلاتی که جهادگران علم و فناوری دارند را شاهد نیستیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :