موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/119031 :کد

سامسونگ

انتشار اولین رندر رسمی گلکسی S۸ سامسونگ

  چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -انتشار اولین رندر رسمی گلکسی S۸ سامسونگ

انتشار اولین رندر رسمی گلکسی S۸ سامسونگ

 

به گزارش تحلیل ایران،  سامسونگ چند روز پیش در کنگره جهانی موبایل 2017 اعلام کرد که پرچمدار جدید خود را در تاریخ 9 فروردین 96 (29 مارس 2017) در یکی از رویداد‌های Unpacked خود رونمایی خواهد کرد. گرچه سامسونگ به صورت مستقیم به نام این گوشی هوشمند جدید اشاره نکرد، بدون شک همه ما می‌دانیم که این شرکت از گلکسی S8 حرف می‌زند.

طی روزهای گذشته تصاویر مختلف از گلکسی S8 منتشر شده است و اکنون می‌وانیم اولین رندر رسمی این گوشی را ببینیم.


با توجه به اینکه این رندر توسط اوان بلاس منتشر شده است، احتمالا یکی از تصاویری است که خود سامسونگ نیز برای تبلیغ پرچمدار جدیدش از آن استفاده خواهد کرد. اگر با اوان بلاس آشنایی ندارید، باید بدانید که این فرد سابقه طولانی مدت در صنعت گوشی‌های هوشمند دارد و زمانی که هر وقت مشخصات احتمالی گوشی های در راه عرضه به میان باشد، اوان بلاس همیشه پیش بینی‌های درستی انجام می‌دهد و می‌توان به او اعتماد کرد.

از سوی دیگر این رندر تناقضی با تصاویر و ویدیوهایی که تا به امروز به گلکسی S8 منتسب شده است، ندارد. انتظار می‌رود که پرچمدار جدید سامسونگ دارای نمایشگر 5.8 اینچی و هم چنین یک نسخه مجهز به نمایشگر 6.2 اینچی باید، این نسخه بزرگتر احتمالا گلکسی S8 پلاس نام خواهد گرفت. اما مشخص نیست که این رندر مربوط به کدام یک از نسخه‌های جدیدترین عضو خانواده گلکسی S سامسونگ است. در هر حال این دو نسخه از لحاظ طراحی ظاهری تفاوتی با هم ندارند و تنها در دو سایز مختلف در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

همان طور که در تصویر می‌بینید، به نظر می‌رسد که گلکسی S8 دارای نسبت تصویر 18:9 (یا 2:1) خواهد بود و به این ترتیب از میانگین نمایشگر گوشی‌های هوشمند موجود در بازار بلندتر است. این طراحی تا حد زیادی یادآور پرچمدار جدید شرکت ال جی یعنی G6 است که هفته جاری شاهد رونمایی آن در کنگره جهانی موبایل بودیم.

تابناک نوشت: البته یکی از تفاوت‌های آشکار گلکسی S8 و G6 ال جی، مجهز بودن گوشی سامسونگ به نمایشگر خمیده دوال است در حالی که G6 دارای نمایشگری کاملا تخت است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :