موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/119069 :کد

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی؛

بیانیه تقدیر جبهه مردمی ازحضور پرشور نیروهای انقلاب

  پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۲۸۵   
 تحلیل ایران -بیانیه تقدیر جبهه مردمی ازحضور پرشور نیروهای انقلاب

خود را متعهد می دانیم که اولویت های خود را بر اولویت های مردم منطبق نموده و از هیچ کوششی برای پیگیری و تحقق آن خود داری نورزیم .

 

به گزارش تحلیل ایران، جبهه مردمی نیروهای انقلاب در بیانیه‌ای از حضور پرشور و مشارکت نیروهای انقلاب در همایش ملی 5 اسفند جبهه تقدیر و تشکر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

ولقَد کَتَبنا فِی‌الزَّبُورِ مِن بَعدِ الذِّکرِ أَنَّ ‌الاَرضَ یَرِثُها عِبادِیَ ‌الصّالِحُون (انبیاء / 105)

"وراثت زمین وعده خداوند برای صالحانی است که زنگار شرک از قلب ها زدوده و راه بندگی خدا را برگزیده اند . مومنانی که بر صراط مستقیم ولایت استوار می مانند، از سرچشمه " و کان حقا علینا نصر المومنین" سیراب می شوند.

خداوند قادر و متعال را سپاس می گوییم و جبهه شکر و امتنان بر آستان فیض ربوبی اش می ساییم، که توفیق برگزاری اولین مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، با حضور قریب سه هزار سفیر و پیام آوروحدت از سراسر کشور را به ما ارزانی بخشید.
در این ایام متعلق به کوثر ولایت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها بر روح آسمانی آن فخر دو عالم سلام و درود می فرستیم «اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ» و از انفاس قدسی آن ُدردانه دهر استمداد می طلبیم که ما را در مسیر انسجام بخشي به جبهه انقلاب و همفکري، همسویی و هم افزایی نیروهای انقلاب در مسیر صیانت و حمایت از حریم ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی یاری و مدد عنایت فرماید.

بدون شک روز پنجشنبه 5 اسفند سال 1395 بر تارک کارنامه تشکیلاتی نیروهای جبهه انقلاب برای همیشه تاریخ خواهد درخشید و طلیعه گام های بلند جبهه انقلاب در مسیر تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی خواهد بود.اولین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در حالی با حضور و مشارکت پرشور و نشاط نمایندگان و چهره های وفادار انقلاب از 430 شهر و 31 استان و برگزیدگان 25 قشر از اقشار مردم برگزار شد که مشاهده چهره های مصمم و پرشور و نشاط حاضران در همایش، مسوولیت شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را صد چندان کرده است.

بزرگترین دستاورد همایش 5 اسفند را باید آغاز سیاست ورزی ضابطه مند نیروهای مومن و انقلابی در فرایندی مشارکتی و درقالب سازماندهی مردمی دانست. این همایش بزرگ که از متن و بدنه نیروهای انقلابی جوشیده بود بارقه های امید به آینده ای روشن را در دل نیروهای انقلاب شعله ور کرده و آنها را در ادامه راه برای پیشرفت و اعتلاء کشور و رفع مشکلات و جبران کاستی ها مصمم تر کرده است.

ارزش و جایگاه تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب و مجمع آن را باید به مراتب فراتر از انتخابات 96 و هر انتخابات دیگری دانست. این جبهه می تواند تبدیل به کانون شناسایی سرمایه های انقلاب از یک سو و کشف و پرورش جوانان غیرتمند و بالنده ای باشد که فردای ایران اسلامی با همت ، تلاش و تدبیر آنان رقم خواهد خورد.

امروز روز عبور از منیت ها و خود محوری ها و ایثار و گذشت و فداکاری در راه انسجام و وحدت است ، گاه سیاست ورزی هوشمندانه و انقلابی است تا بتوانیم موانع موجود در مسیر تعالی و پیشرفت انقلاب اسلامی را از میان برداریم.همچنین، خود را متعهد می دانیم که اولویت های خود را بر اولویت های مردم منطبق نموده و از هیچ کوششی برای پیگیری و تحقق آن خود داری نورزیم . اگر چنین شود آنگاه از سرچشمه های بشارت ها و نصرت الهی سیراب خواهیم شد. چرا که امیر مان فرمود:«و لما رأی الله صدقنا انزل علینا النصر.»

شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با قدرشناسی از آیات عظام و سروان روحانی به ویژه حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی که با پیام راهگشایشان و همچنین آیت الله موحدی کرمانی که با هدایت ها و سخنرانی شان در نشست 5 اسفند، مسیر آینده جبهه را روشن تر بیان کردند و همچنین مهمانان عالیقدر، نمایندگان و سفیران مردم انقلابی از سراسر کشور که بر ما منت گذاشته و افتخار خدمت گذاری را برای شورای مرکزی مجمع فراهم آوردند و همچنین تشکر خالصانه از تمامی دست اندرکاران ستادی و اجرایی و برگزارکنندگان مجمع ملی به ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه که در پوشش و انعکاس این همایش عظیم تلاش کردند، بار دیگر دست های نیاز خود را به سوی آن یگانه بی همتا می گشاید و خالصانه و متواضعانه درخواست می نماید که ما را بیشتر از لیاقت هایمان عطا فرماید تا بتوانیم سبکبال و سبکبار و با تکیه بر تدابیر رهبر و مرجع عزیزمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و با پیروی از خط و راه امام راحل عظیم الشان (ره)، بادبان ها را محکم تر نموده و از دل توفان ها عبور کنیم. ما به نصرت الهی و وراثت زمین برای مستضعفان و مومنان ایمان داریم و آن روز دور نیست.
انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا.

شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی- 11 اسفند 1395

#جبهه_مردمی
#همدلی
#وحدت
@jebhemardomi

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :