موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/119117 :کد

برانکو

برانکو: از بابت مصدومیت سیدجلال نگرانیم

  پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -برانکو: از بابت مصدومیت سیدجلال نگرانیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وحید امیری مصدومیتش جدی نیست اما نگرانی ما سید جلال است، سروش رفیعی هم مصدومیتش جدی نیست و بیرانوند هم مصدوم شد که ایگور دست او را جا انداخت.

به گزارش تحلیل ایران ، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (پنجشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: خیلی ممنونم که تولدم را تبریک گفتید. من هم همیشه به یاد شما خبرنگاران هستم و کمال تشکر را از شما دوستان دارم. انشاالله قبل از عید نوروز ناهاری را در کنار شما خواهیم خورد.

وی افزود: وحید امیری مصدومیتش جدی نیست اما نگرانی ما سید جلال است. سروش رفیعی هم مصدومیتش جدی نیست و بیرانوند هم مصدوم شد که ایگور دست او را جا انداخت.

برانکو درباره آخرین وضعیت علی علیپور و رامین رضاییان نیز یادآور شد: علیپور به تمرینات بازگشت اما رامین همچنان محروم است. در مورد این بازیکن به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد. هر دو آنها در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: متأسفانه درگیری این دو بازیکن را ندیدم و در قسمت دیگری از زمین حضور داشتم. کریم باقری صحنه را دید و به خوبی نسبت به درگیری واکنش نشان داد. پس از آن تصمیم گرفتیم که این دو بازیکن در اختیار باشگاه باشند. تصمیم ما جمعی بود و از آقا کریم تشکر می‌کنم که از تیم و باشگاه دفاع کرد.

تسنیم نوشت : وی در خصوص اینکه اگر باشگاه رامین رضاییان را جریمه کند، آیا این بازیکن آن را می‌پذیرد یا خیر، تصریح کرد: اگری نداریم و باشگاه هر تصمیمی بگیرد، باید از آن تبیعت کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :