موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/119168 :کد

فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان

مواضع استراتژیک امام خامنه‌ای «نقشه راه» حمایت از فلسطین است

  جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -مواضع استراتژیک امام خامنه‌ای «نقشه راه» حمایت از فلسطین است

اعضای فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان در جلسه‌ای با قدردانی از ایران به دلیل برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه قدس، اعلام کردند: مواضع راهبردی امام خامنه‌ای «نقشه راه» حمایت از فلسطین است.

به گزارش تحلیل ایران ، اعضای فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان در جلسه مشترک خود از جمهوری اسلامی ایران به دلیل برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه قدس قدردانی کردند.

بر اساس این گزارش، اعضای فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان اعلام کردند: مواضع قاطعانه و راهبردی اتخاذ شده توسط امام خامنه ای در جریان کنفرانس حمایت از انتفاضه قدس و تأکید ایشان بر گزینه هایی که در این زمینه باید بکار گرفته شوند، نقشه راه حمایت از فلسطین و فلسطینیان به شمار می رود.

اعضای این فراکسیون همچنین از جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت های همه جانبه و مداوم از مسأله فلسطین تقدیر کردند. این فراکسیون اعلام کرده است: حمایت های ایران از مسأله فلسطین و پشتیبانی آن از گروه های مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در حالی است که این کشور با حجم وسیعی از تنگناها و تحریم های ایالات متحده آمریکا و هم‌پیمانان آن مواجه است.

این فراکسیون همچنین ضمن محکومیت روابط علنی و پنهانی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: تلاش برخی کشورها برای تقویت روابط با رژیم صهیونیستی در واقع نوعی فرار رو به جلوست.

اعضای فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان همچنین تصریح کردند: تقویت روابط با صهیونیستها به معنای شکست سیاستهای کشورهای منطقه در قبال ملتهاست.

مهر نوشت : این فراکسیون همچنین خواستار آن شد تا برخی کشورهای منطقه در سیاستهای خود تجدید نظر کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :