موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/119310 :کد

اپلیکیشن Photos گوگل

اپلیکیشن Photos گوگل با قابلیت اصلاح رنگ سفید بروزرسانی شد

  شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -اپلیکیشن Photos گوگل با قابلیت اصلاح رنگ سفید بروزرسانی شد

اپلیکیشن Photos گوگل با قابلیت اصلاح رنگ سفید بروزرسانی شد

به گزارش تحلیل ایران  پس از بروزرسانی اپلیکیشن جیمیل، گوگل این بار یک قابلیت جدید را به اپلیکیشن Photos خود اضافه کرده است. البته نسخه جدید Photos در مرحله فعلی تنها برای کاربران نسخه دستکتاپ و اندروید این اپلیکیشن قابل استفاده است و کاربران iOS باید مدت زمان بیشتری برای استفاده از قابلیت جدید Photos منتظر بمانند.
 
قابلیت جدید Photos که Auto White Balance نام دارد از اواسط هفته جاری قابل استفاده خواهد بود. تعادل رنگ سفید در واقع اصلاح تن رنگ سفید در تصاویر است که موجب می شود رنگ سفیدی که به برخی رنگ‌ها دگیر متمایل شده است، به صورت کامل به سفید تبدیل شود و به نسبت آن سایر رنگ‌های تصویر نیز اصلاح می‌شوند.

نسخه جدید Photos می‌تواند علاوه بر اشباع رنگ و میزان نوردهی، به صورت خودکار تعادل رنگ سفید در یک تصویر را نیز اصلاح کند. از دیگر قابلیت‌های فعلی و کاربردی گوگل Photos می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تابناک نوشت: با استفاده از Photos شما می‌تواند ادیت‌های مورد نظر خود را روی بیشتر از یک عکس اعمال کنید یا اینکه فیلترها را روی تصاویر مختلف مقایسه کنید. هم چنین می‌توان با استفاده از میانبر موجود تب Assistant در Google Photos تصاویر را در سریع ترین زمان ممکن Rotate کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :