موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/119324 :کد

وحیددستجردی؛

رایزنی شورای مرکزی جبهه مردمی با نامزدهای مطرح

  شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۰
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -رایزنی شورای مرکزی جبهه مردمی با نامزدهای مطرح

سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از رایزنی شورای مرکزی این جبهه با کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران،مرضیه وحیددستجردی سخنگوی هیئت‌رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، از ادامه رایزنی با کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت: برای برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، یک پیش‌ نیاز وجود دارد که تا این پیش‌نیاز محقق نشود، امکان برگزاری مجمع عمومی دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب، وجود ندارد.

 

دستجردی گفت: پیش نیاز برگزاری مجمع این است که باید با 10 کاندیدایی که بیشترین آراء را در مجمع عمومی اول کسب کرده‌اند، گفت‌و‌گو و مذاکره کنیم.وی ادامه داد: هیئت رئیسه شورای مرکزی در حال رایزنی و گفت‌وگو با این نامزده‌هاست. این کار آغاز شده و تا حصول به نتیجه، همچنان ادامه خواهد داشت.سخنگوی هیئت‌رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر قرار بود مجمع ملی دوم جبهه مردمی در اسفندماه برگزار شود، عملا به دلیل کمبود وقت، این موضوع امکان نداشت، گفت: به همین دلیل برای اینکه زمان کافی برای گفت‌وگو با کاندیداها داشته باشیم، دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در فروردین ماه 96 برگزار خواهد شد.

 

تسنیم نوشت: پیشتر علی همتی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرده بود که دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیمه فروردین 96 برگزار می‌شود و همان زمان اسامی 10 کاندیدای نخست که بیشترین رای را در نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کسب کرده‌اند، اعلام خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :