موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/119387 :کد

روحانی:

درختکاری مختص ۱۵ اسفند نیست

  یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۲۹۹   
 تحلیل ایران -درختکاری مختص ۱۵ اسفند نیست

رئیس جمهور گفت: باید نسبت به حراست و حفاظت از محیط زیست بازنگری کنیم چرا که شادی ما در کنار شادابی درختان و محیط زیست خواهد بود.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، همزمان با روز درختکاری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور یک اصله نهال در مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد غرس کرد. باشگاه خبرنگاران نوشت: لازم به ذکر است در این مراسم حجتی وزیر جهاد کشاورزی، جلالی رئیس سازمان جنگلها و مراتع و ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رئیس جمهور را همراهی کردند.در حاشیه این مراسم رئیس‌جمهور از نمایشگاه فعالیت‌هایی سازمان جنگلها و مراتع بازدید کرد.

**روحانی: درختکاری مختص 15 اسفند نیست

رئیس جمهور کاشت نهال و درخت را مختص 15 اسفند ندانست و گفت: معنای این کار آن است که بار دیگر نسبت به محیط زیست از جمله پوشش گیاهی و درختان توجه کنیم. باید نسبت به حراست و حفاظت از محیط زیست بازنگری کنیم چرا که شادی ما در کنار شادابی درختان و محیط زیست خواهد بود.

روحانی ادامه داد: وقتی درخت را آیت خداوند می دانیم، درخت ها نشانه ای از عملکرد ما هستند و وقتی درختی با ریشه های قوی و با قامت برافراشته و شاداب می بینیم یعنی رفتار ما با طبیعت درست است. وقتی هم درختان، دود گرفته، سیاهی بر روی آن ها نشسته و پژمرده باشند، یعنی رفتار ما با طبیعت درست نیست.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :