موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/119431 :کد

عضو کمیسیون انرژی مجلس؛

گزارش نهایی در خصوص علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی

  یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -گزارش نهایی در خصوص علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در کمیسیون انرژی این موضوع برای ما به اثبات رسیده است که هیچ‌گونه اقدام خرابکاری در ماجرا آتش‌سوزی پتروشیمی صورت نگرفته است.

به گزارش تحلیل ایران،هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت وگو با میزان، درباره زمان اعلام گزارش نهایی کمیسیون متبوعش پیرامون حادثه آتش‌سوزی در مجتمع پتروشیمی بوعلی، اظهارکرد: این گزارش از سوی کمیته تحقیق و تفحص کمیسیون انرژی مورد بررسی و گزارش کامل و جامع درباره آن تهیه شد.

 
وی افزود: در این گزارش به صورت جامع و کامل دلایل حادثه آتش‌سوزی در مجتمع پتروشیمی بوعلی تشریح شده است.عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در کمیسیون انرژی این موضوع برای ما به اثبات رسیده است که هیچ‌گونه اقدام خرابکاری در ماجرا آتش‌سوزی پتروشیمی صورت نگرفته است و این موضوع تنها به دلیل نشت گاز یکی از لوله‎های مجتمع صورت گرفته است.
 
خادمی تاکید کرد: گزارش کمیسیون انرژی درباره این حادثه تهیه و تنظیم شده است که امیدواریم قبل از پایان سال فرصتی شود تا این گزارش را در صحن علنی مجلس قرائت کنیم.وی خاطرنشان کرد: البته با توجه به فرصت باقیمانده تا پایان سال بعید می‎دانم که این گزارش قرائت شود از این رو به احتمال زیاد قرائت گزارش مربوط به حادثه آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی به سال آینده واگذار خواهد شد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :