موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/119444 :کد

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی

جوان‌گرایی ویژگی اصلی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» است

  یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۵
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -جوان‌گرایی ویژگی اصلی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب» است

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در شرایط کنونی می‌توانیم زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور و مدیریت جوانان فراهم کنیم.

به گزارش تحلیل ایران حجت‌الاسلام سیدرضا میرتاج‌الدینی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  با بیان اینکه جبهه مردمی یک حرکت مردمی، وحدت‌بخش و امیدآفرین است، گفت: کسانی که از وحدت و همگرایی نیروهای دلسوز انقلاب بیمناک هستند، دست به تخریب این جبهه زده‌اند.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی فراتر از گرایش‌های رایج سیاسی و گروه‌‌بندی‌های مرسوم است، افزود: تمام کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند، عضوی از این جبهه فراگیر هستند.

حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی جوان‌گرایی و اعتماد به نسل جوان را از ویژگی اصلی جبهه مردمی نیروهای انقلاب دانست و تصریح کرد: اینکه یک سوم شورای مرکزی جبهه مردمی از نسل سوم و چهارم انقلاب هستند، پیام روشنی دارد؛ جامعه ما یک جامعه جوان است و ما برای اداره این جامعه نیازمند اعتماد به جوانان هستیم.

تسنیم نوشت : وی با بیان اینکه جوان با انرژی و مستعد است، تاکید کرد: اکنون که ما با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه هستیم، در شرایط کنونی می‌توانیم زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی با حضور و مدیریت جوانان فراهم کنیم؛ جوانانی که جنگ را مدیریت کردند، می‌توانند کشور را با مشکلات اقتصادی به درستی مدیریت کنند، منوط به اینکه ما به جوان اعتماد داشته باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :