موضوعات ‌مرتبط: ورزشی جهان ورزش

a/119471 :کد

سیمئونه:

سیمئونه: پس از این هفته هر بازی حکم یک فینال را دارد

  یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -سیمئونه: پس از این هفته هر بازی حکم یک فینال را دارد

سرمربی اتلتیکومادرید معتقد است پس از هفته بیست و ششم لالیگا هر بازی حکم یک فینال را دارد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از آس، اتلتیکومادرید با گل های آنتوان گریزمان و کوین گامیرو توانست سه بر صفر والنسیا را شکست دهد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: بعد از بازی پنجشنبه توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم. خیلی زود فهمیدم باید چه کاری انجام دهم.  می توانستیم نیمه نخست را با گل های بیشتری به پایان برسانیم. در نیمه دوم روند خود را حفظ کردیم و بازی کاملی ارائه دادیم.


سرمربی اتلتیکومادرید درباره رسیدن به رکورد لوییس آراگونس در این تیم اظهار کرد: هرگز تصور نمی کردم 200 بازی هدایت اتلتیکو را بر عهده داشته باشم. به همین خاطر به رکورد آراگونس (400 بازی) نیز فکر نمی کنم. از موقعیت کنونی خود راضی هستم. شاگردانی دارم که با وجود همه مشکلات با تمام وجود کار و تمرین می کنند. امیدوارم بتوانیم یک روند ثابت داشته باشیم.

 

سیمئونه در پایان گفت: باید روند ثابتی در نتیجه گیری داشته باشیم. در دیدار های اخیر توانستیم دوندگی بیشتری در جریان بازی ها داشته باشیم و این روند را حفظ کنیم.

 

ایسنا نوشت: وارد سخت ترین زمان فصل شدیم. پس از این دیدار هر بازی حکم فینال را دارد. باید دید چه کسی می تواند بیشترین امتیاز ها را کسب کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :