موضوعات ‌مرتبط: ورزشی جهان ورزش

a/119474 :کد

مهاجم اتلتیکومادرید

گریزمان: به تورس نیاز داریم

  دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۰
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -گریزمان: به تورس نیاز داریم

مهاجم اتلتیکومادرید پس از بازی برابر والنسیا به اهمیت فرناندو تورس اشاره کرد.

به گزارش تحلیل ایران،  به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه در هفته بیست و ششم لالیگا برابر والنسیا قرار گرفت.

 

آنتوان گریزمان با حضور در این بازی توانست صدمین بازی اش را برای اتلتیکو به ثبت برساند. مهاجم فرانسوی که سومین فصل حضورش در تیم مادریدی را سپری می کند با دو گل این اتفاق را جشن گرفت.

 

او ابتدا در یک ضد حمله و با پاس کوکه گل نخست بازی را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 82 پیش از آن که جای خود را به آنخل کورئا بدهد بازی را سه بر صفر کرد. گریزمان گل نخست خود را به همسرش تقدیم کرد و تولدش را تبریک گفت.


مهاجم اتلتیکو در این بازی 55 و پنجاه و ششمین گلش را در لالیگا در 100 بازی برای اتلتیکو به ثمر رساند. او در این 100 بازی 15 پاس گل داده است.


گریزمان پس از بازی به اهمیت فرناندو تورس در تیم اشاره کرد و گفت: خوشحال هستیم که در ورزشگاه حضور داشت و بازی را از نزدیک تماشا کرد. امیدواریم خیلی زود به تمرینات برگردد چون به او نیاز داریم. خوشحالیم که اکنون در شرایط خوبی به سر می برد.

 

تورس بامداد جمعه در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا به شدت از سر آسیب دید و بیهوش شد و یک شب را در بیمارستان سپری کرد.

 

ایسنا نوشت: مهاجم فرانسوی درباره گلزنی اش در این بازی اظهار کرد: در شرایط خوبی هستم و از عملکردم خشنودم. هر فصل سعی می کنم بهتر از گذشته باشم و در این مسیر قرار دارم. امیدوارم بتوانم با گلزنی به تیم کمک کنم، می خواستیم سه امتیاز بازی  را کسب کنیم ، برابر هوادارانمان پیروز شویم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم که این کار را توانستیم انجام دهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :