موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/119624 :کد

استقلال؛

اعتصاب استقلالی‌ ها شکسته شد

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۶:۵۶
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -اعتصاب استقلالی‌ ها شکسته شد

استقلال هفته آینده باید در هفته سوم بازی های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف لوکوموتیو ازبکستان برود و طبیعی است که اعتصاب دوباره بازیکنان می تواند ضرر غیر قابل جبرانی به این تیم بزند .

 

به گزارش تحلیل ایران، بازیکنان استقلال  که به دلیل آنچه پرداخت نشدن مطالباتشان خوانده شده بود به صورت دست جمعی روز یکشنبه تمرین استقلال را ترک کرده بودند، امشب در تماس تلفنی که با هم داشتند قرار گذاشتند فردا در تمرین شرکت کنند و در بازی با سایپا به میدان بروند و بعد از این بازی تصمیم جدی برای گرفتن مطالبات شان بگیرند.


ورزش سه نوشت: البته بازیکنان استقلال قرار گذاشته اند در صورتی که مدیران باشگاه مطالبات آنها را بعد از بازی با سایپا پرداخت نکنند، آنها بار دیگر تمرین را تحریم کنند. استقلال هفته آینده باید در هفته سوم بازی های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف لوکوموتیو ازبکستان برود و طبیعی است که اعتصاب دوباره بازیکنان می تواند ضرر غیر قابل جبرانی به این تیم بزند و به همین دلیل باید دید مدیران باشگاه چه واکنشی به پرداخت کردن مطالبات بازیکنان این تیم نشان می دهند.استقلالی ها یک جلسه تمرین سبک برگزار می کنند و بعد از آن باید روز چهارشنبه در هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا بروند و باید دید آیا بدون تمرین هم آبی ها موفق به پیروزی برابر این تیم می شوند یا نه.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :