موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/119705 :کد

طبق گزارش؛

عاملان قتل خاموش دستگیر شدند

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۲
تعداد بازدید : ۳۶۴   
 تحلیل ایران -عاملان قتل خاموش دستگیر شدند

دادستان پردیس از دستگیری پسر جوانی که با همدستی دوست صمیمی‌اش پدر و مادر خود را به قتل رسانده و وانمود کرده بود که آن‌ها بر اثر گازگرفتگی فوت شده‌اند، خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران، حدود بیست روز پیش در شرق تهران گزارش فوت یک زن و مرد ظاهرا بر اثر گارگرفتگی به دادستانی پردیس ارجاع شد. با حضور قاضی ویژه قتل و کارآگاهان پلیس آگاهی در نگاه اول خبرها از فوت این دو نفر بر اثر گازگرفتگی حکایت داشت و جواز تدفین این افراد صادر شد.

 
میزان نوشـت : بررسی‌ها در  رابطه با این موضوع ادامه داشت تا اینکه سرنخ‌های جدیدی به دست آمد و با دستورات قضایی و هوشیاری کاراگاهان اداره آگاهی مشخص شد که این زن و شوهر به قتل رسیده‌‌اند. حیدر فتاحی دادستان پردیس در تشریح جزئیات این ماجرا اظهار کرد: بررسی‌های صحنه و سرنخ‌هایی که از فوت این زن و شوهر به دست آمده بود، مشخص کرد که پسر این خانواده با همدستی یکی از دوستان صمیمی‌اش نقشه قتل پدر و مادرش را کشیده و طوری وانمود می‌کند که گویی این زن و شوهر بر اثر گازگرفتگی فوت کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: عاملان این جنایت شب گذشته بازداشت شده و در اداره آگاهی به قتل اقرار کرده‌اند. دادستان پردیس گفت: این پسر جوان که تقریبا 17 سال دارد، انگیزه اصلی قتل را بد رفتاری پدر و مادر با وی عنوان کرده و بررسی بیشتر در رابطه با این پرونده ادامه دارد. فتاحی به والدین توصیه کرد که در تربیت و مراقبت از فرزندان خود توجه لازم را داشته باشند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :