موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شورای شهر

a/119728 :کد

مهدی چمران

پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها از ۵ تا ۱۰ درصد

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۴۷
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها از ۵ تا ۱۰ درصد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از ۵ تا ۱۰ در صحن شورای اسلامی شهر تهران داده شد.

به گزارش تحلیل ایران ، مهدی چمران در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات امروز شورای شهر اظهار داشت: در ابتدای این جلسه شورایاری منطقه 3 گزارش عملکردی را ارائه داد و پس از آن به بررسی مشکلات این منطقه توسط اعضای شورای شهر پرداخته شد.

وی ادامه داد: اولین مصوبه امروز شورای شهر تهران اصلاحیه لایحه‌ شهرداری در خصوص تقسیط پرداخت عوارض مبنی بر 23 درصد تشویقی داده بود که یک فوریت آن مطرح شد، ولی اعضای شورای شهر پیشنهاد دو فوریت آن را دادند و این لایحه به طرح تبدیل و به تصویب اعضا رسید.

چمران افزود: طرح دو فوریت دیگری در باره شورای عالی فنی شهرداری تهران که قبلاً زیرنظر معاونت فنی و عمرانی بود و در حال حاضر به معاونت برنامه‌ریزی واگذار شده است مطرح شد که دبیرخانه این شورا به معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران منتقل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمیسیون برنامه و بودجه نیز گزارشی در خصوص وضعیت پروژه‌ها ارائه کرد.

وی گفت: در ادامه این جلسه نیز در ارتباط با نرخ کرایه تاکسی‌ها نیز مواردی مطرح شد و پیشنهاد افزایش نرخ کرایه‌ها از 5 تا 10 درصد مطرح شد و اینکه بر روی تاکسی‌ها نیز دستگاه پوز نصب شود مورد بررسی قرار گرفت تا شهروندان بتوانند با استفاده از کارت نسبت به پرداخت کرایه اقدام کنند.

چمران گفت:‌بررسی افزایش نرخ کرایه یکشنبه هفته آینده مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :