موضوعات ‌مرتبط: ورزشی جهان ورزش

a/119756 :کد

بارسلونا

امری: بارسلونا توان جبران ۴ گل را دارد

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۸
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -امری: بارسلونا توان جبران ۴ گل را دارد

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن تاکید کرد بارسلونا با بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد توان جبران شکست ۴ بر صفر در دور رفت را دارد.

به گزارش تحلیل ایران ،  به نقل از ال‌پایس، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور برگشت یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا در نوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

 

این دیدار درحالی برگزار می‌شود که پاری سن ژرمن توانست در دیدار رفت با ۴ گل بارسلونا را شکست دهد تا شانس بالایی برای صعود به دور بعد را داشته باشد.

 

اونای امری در نشست خبری قبل از بازی گفت: صرف نظر از نتیجه دیدار رفت برابر بارسلونا به میدان می رویم و تلاش می کنیم تا در نوکمپ بارسلونا را شکست دهیم. دلیلی ندارد که در این دیدار از فلسفه خاص خود دور شویم. باید با نهایت تمرکز برابر تیم بزرگ بارسلونا بازی کنیم. همه بازیکنان آماده این دیدار بزرگ هستند.

 

سرمربی پاری سن ژرمن ادامه داد: با تمام احترامی که برای بارسلونا قائل هستم اما باید بگویم که ما هم بسیار آماده هستیم و تیم بزرگی به شمار می‌آییم. بارسلونا تیم بزرگی است و باید با نهایت آمادگی برابر این تیم به میدان رفت. بارسلونا نسبت به دیدار رفت بهتر و خطرناک‌تر شده است و این باعث می‌شود تا دیدار سختی برابر این تیم پیش رو داشته باشیم.

 

او ادامه داد: بازیکنان بارسلونا به دنبال جبران شکست در دور رفت هستند. آنها توان جبران کردن ۴ گل را دارند. بازیکنان بارسلونا به چنین بازی‌های سختی عادت کرده‌اند و این توانایی را دارند تا شکست دور رفت را جبران کنند. اگر می‌خواهیم مانع پیروزی پر گل آنها شویم باید بسیار آماده باشیم و با نهایت تمرکز بازی کرد.

 

ایسنا نوشت: امری در پایان سخنان خود گفت: دیدار برابر بارسلونا یک بازی لذت‌بخش و سراسر هیجانی است و اطمینان دارم که هواداران دو تیم از این دیدار لذت خواهند برد. ما آماده این دیدار بزرگ هستیم.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :