موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/119759 :کد

آیفون‌های 2019 اپل

تمامی آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل احتمالا دارای نمایشگر OLED خواهند بود

  ﺳﻪشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۶
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -تمامی آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل احتمالا دارای نمایشگر OLED خواهند بود

تمامی آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل احتمالا دارای نمایشگر OLED خواهند بود

به گزارش تحلیل ایران ، شنیدن این خبر که اپل بالاخره پس از چندین سال تولید گوشی‌های هوشمند قصد دارد آیفون 2017 خود را به نمایشگرهای اولد مجهز کند برای بسیاری از کاربران خوشحال کننده است. با این حال مطابق با شایعات تنها یکی از مدل‌های آیفون، یعنی نسخه 5.8 اینچی امسال دارای نمایشگر اولد آن هم از نوع خمیده خواهد بود.

به این ترتیب ممکن است برخی بر این باور باشند که با فرا رسیدن سال 2018 میلادی، اپل تمامی آیفون‌های خود را با نمایشگر اولد تولید خواهد کرد. اما اکنون شایعه جدیدی توسط Patently Apple به نقل از یک گزارش از سوی کره جنوبی منتشر شده که مطابق با آن اپل استفاده از نمایشگرهای اولد برای تمامی آیفون‌های خود را تا سال 2019 به تاخیر خواهد انداخت. به این ترتیب در سال 2018 میلادی نیز شاهد تولید آیفون‌ها در دو نسخه ال سی دی و اولد خواهیم بود.

در متن این گزارش آمده است: "انتظار می‌رود که اپل در سال جاری میلادی از پنل‌های اولد برای حدود 60 میلیون نسخه یا 40 درصد از آیفون‌های خود استفاده کند و سال آینده تعداد آیفون‌های اولد خود را دو برابر کند. هدف این شرکت استفاده از نمایشگر اولد برای تمامی آیفون‌های تولیدی در سال 2019 میلادی است."

تابناک نوشت: در سال 2015 میلادی اخبار مختلفی درباره مجهز بودن تمامی آیفون‌های اپل به پنل اولد در سال 2018 منتشر شده بود اما اگر این شایعه صحت داشته باشد، باید یک سال دیگر منتظر بمانیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :