موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس راهور ناجا

a/119797 :کد

پلیس راهور :

ترافیک نیمه‌ سنگین در آزادراه ها

  چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -ترافیک نیمه‌ سنگین در آزادراه ها

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج نیمه‌سنگین است.

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ نادر رحمانی بااشاره به  آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین (از استاندارد تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج (از پل فردیس تا پل کلاک و از شهرک خاتم تا گرمدره) نیمه سنگین است. مهر نوشت: گزارشی از بارش برف و باران در جاده‌های کشور دریافت نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تاکید کرد: محور شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز، محور پونل-خلخال در استان های گیلان و اردبیل، محور سروآباد-پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی عشایری سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محورهای شیراز-جهرم و نی ریز-استهبان در استان فارس، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود است. مهر نوشت: رحمانی در پایان گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :