موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/119828 :کد

تظاهرات بحرین

علمای بحرین برای تظاهرات علیه آل‌خلیفه فراخوان دادند

  چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۳
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -علمای بحرین برای تظاهرات علیه آل‌خلیفه فراخوان دادند

علمای بحرین با صدور بیانیه ای مشترک از مردم این کشور خواستند تا به صورت گسترده تظاهراتی را تحت عناوین «به خانه بازنخواهیم گشت» و «دفاع تا پای جان» علیه رژیم آل خلیفه برگزار کنند.

به گزارش تحلیل ایران ، علمای بحرینی با صدور بیانیه ای مردم این کشور را به برگزاری تظاهرات گسترده علیه آل خلیفه دعوت کردند.

 علمای بحرینی در بیانیه خود آورده اند: از ملت مومن که توکلشان به خداست خواستاریم از روز ۹ مارس (پنجشنبه ۱۹ اسفند) تا ۱۴ مارس (۲۴ اسفند)  با حضور در تظاهرات های استثنایی و عظیم تحت عناوین «به خانه ها باز نخواهیم گشت» و «دفاع تا پای جان» روزها و شبهای تاریخی از عزت و صلابت بسازند.

در این بیانیه همچنین آمده است: باشد که همگی صفحه ای درخشان در دفاع از دین، وطن، عزت و کرامت و مقاومت در برابر ظلم و دشمنی و تجاوز ایجاد نماییم.

در این بیانیه همچنین آمده است: ملت با حضور استثنایی در تظاهرات ها از فردا تا شب محاکمه آیت الله عیسی قاسم روزها و شبهایی تاریخی خلق کنند. اوضاع بلاد جز با قیام و شهادت اصلاح نمی گردد.

مهر نوشت : علمای بحرینی در این بیانیه آورده اند: ای فرزندان برومند این مرز و بوم ، شمایی که در پی تحقق حق و عدالت و عزت و کرامت دین و وطن هستید، امروز روز شماست، فرصتی بزرگ برای تحقق خواسته هایتان، پس در راه خدا بپاخیزید، که مورد رحمت الهی خواهید بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :