موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دولت

a/119839 :کد

ستاد دیه

امضای تفاهم‌نامه همکاری ستاد دیه و معاونت زنان ریاست جمهوری

  چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۲۲۹   
 تحلیل ایران -امضای تفاهم‌نامه همکاری ستاد دیه و معاونت زنان ریاست جمهوری

تفاهم‌نامه‌ همکاری ستاد دیه کشور و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با هدف کاهش وقوع جرائم غیرعمد در بین زنان جامعه امضا شد.

به گزارش تحلیل ایران   به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، در راستای تعامل فی مابین در راستای فرهنگ سازی عمومی در حوزه زنان به منظور پیشگیری و کاهش وقوع جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری در بین زنان، سید اسدالله جولایی و شهیندخت مولاوردی صبح امروز (18 اسفند) تفاهم نامه همکاری ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری را امضا کردند.

 

پیگیری معاون رییس جمهور در زمینه جلب موافقت هیات وزیران به منظور تصویب کمک پایدار به زندانیان نسوان جرایم غیرعمد و همچنین پیشنهاد اهدای داوطلبانه مبلغ 5 رقم انتهای حقوق ماهیانه دریافتی کارکنان دستگاه‌ها و موسسات دولتی، به منظور مشارکت در کمک به آزادی زندانیان تحت حمایت ستاد دیه از جمله مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است.

 

ایسنا نوشت: تعامل فرهنگی و همکاری علمی در برگزاری دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های استانی و کشوری و همچنین انجام طرح‌های مشترک پژوهشی با هدف شناسایی عوامل و دلایل ارتکاب جرایم غیرعمدی حوزه زنان از دیگر موضوعات مندرج در این تفاهم‌نامه است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :