موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/119936 :کد

سردار سلامی

جوانان انقلابی اراده کنند رژیم صهیونیستی هدف قرار می‌گیرد

  پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۶
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -جوانان انقلابی اراده کنند رژیم صهیونیستی هدف قرار می‌گیرد

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر حزب‌الله و جوانان انقلابی جهان اسلام هر وقت اراده کنند رژیم جعلی اسرائیل را مورد هدف قرار می‌دهند.

به گزارش تحلیل ایران ، سردار حسین سلامی  اظهار داشت: ایمان، باور، آگاهی ژرف و ولایت مداری از مشخصه‌های بارز مردم آذربایجان و لشگر همیشه پیروز عاشورا بود و همچنان هم این مشخصات در بین مردم آذربایجان با همان شور و شدت دیده می‌شود.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با اشاره به شخصیت شهید مهدی باکری گفت: اگر بخواهم در یک جمله از شهید باکری بگویم، او به عنوان تندیس زنده ایمان، غیرت و شجاعت بود که هر رزمنده را شیفته خود می‌کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: در هیچ کجای دنیای اسلام، رهبر و پیشروی مثل رهبر فرزانه انقلاب را نمی‌توان یافت که از مواضع مسلمانان دفاع کند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری حضرت امام راحل و شهدا جرأت استکبارستیزی را به مردم داد و امروز هم رهبری و ملت ایران همه سناریوهای دشمنان را به هم می‌زنند.

سلامی افزود: در کشورهای حوزه خلیج‌فارس و کشورهای به ظاهر اسلامی بدون اجازه استکبار حق هیچ کاری را ندارند و این تنها ایران است که به فکر مردم مظلوم اسلام است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه هر گاه مسلمانان وارد میدان جهاد شده‌اند خداوند آنها را یاری کرده است گفت: در جنگ 8 سال دفاع مقدس مصداق بارز این را دیدیم که کشورمان بدون امکانات و تجهیزات پیشرفته جنگی، در مقابل دنیا پیروز شد.

وی گفت: در حال حاضر هم همان جنگ در جریان است و حدود 4 دهه از هر حربه‌ای علیه ایران استفاده می‌شود و ما شاهد هستیم که ایران هر سال قوی‌تر می‌شود.

سلامی گفت: تحریم‌ها و فشارها علیه ایران در تاریخ بی سابقه بوده است و قرار بود دشمنان، ایران را از نقشه جغرافیایی دنیا حذف کنند اما با خون شهیدان و مقاومت ملت ایران، همه این نقشه‌ها بر آب شد.

جانشین فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با وجود همه اقدامات ظالمانه‌ای که برای امنیت خود انجام می‌دهد، نقطه‌ای ناامن است گفت: اگر حزب‌الله و جوانان انقلابی جهان اسلام هر وقت اراده کنند رژیم جعلی اسرائیل را مورد هدف قرار می‌دهند.

تسنیم نوشت : وی در ادامه با دعوت مردم به مقاومت گفت  آن چه از معادلات سیاسی در دنیا به دست می‌آید، خورشید امپراتوری غربی و آمریکایی در حال غروب و خورشید اسلامی در حال طلوع است و نابودی دشمنان نزدیک است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :