موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/119955 :کد

سردار فضلی

سردار فضلی: سند ملی راهیان نور تدوین می شود

  پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -سردار فضلی: سند ملی راهیان نور تدوین می شود

جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، راهیان نور را انتشار فرهنگ قرآنی حکمفرما در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: سند ملی راهیان نور با نگاه کاملا علمی در آینده تدوین خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران ، سردار علی فضلی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از 20 جلد کتاب شناسنامه یادمان مناطق عملیاتی دفاع مقدس و نرم افزار جامع راهیان نور،افزود: این اقدام در راستای خدمتگزاری بهتر به ملت شریف ایران انجام خواهد شد.


وی با اشاره اینکه در راهیان نور یک نگاه عمیق و اثر گذار وجود دارد و میهمانی شهدا است، اظهار کرد: راهیان نور فرصت طلایی برای ملت شریف ایران فراهم کرده تا آشنایی عمیق تری با دفاع مقدس پیدا کنند.


فضلی تاکید کرد که دفاع مقدس تنها مقطعی در 38 سال نظام اسلامی است که عمل به قرآن و احکام الله در آن موج می زده است.


جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور بیان کرد: امروزه این بستر برای آحاد مردم شریف ایران اسلامی فراهم شده تا از مناطق دوران دفاع مقدس در هفت استان بازدید کنند و با ارزش های دفاع مقدس آشناتر شوند.


وی یکی از کارکردهای نظام اسلامی در حوزه تربیت دینی و زندگی سبک اسلامی را راهیان نور دانست و گفت: این موضوعات قابل دسترسی است.


ایرنا نوشت : فضلی افزود علاوه بر حضور ملت شریف ایران از مناطق مختلف کشور در اردوهای راهیان نور، از اقصی نقاط دنیا هم در این مراسم حضور دارند و بطور میانگین سالانه هزاران نفر از نقاط مختلف دنیا در این مناطق حضور می یابند و این سفر معنوی روی آنها هم تاثیرات مثبتی داشته است .

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :