موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/119970 :کد

وزیر ورزش عراق؛

بازی تاریخی ایران - عراق در استادیوم مدرن کربلا

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۱
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -بازی تاریخی ایران - عراق در استادیوم مدرن کربلا

وزیر ورزش عراق در نشست خبری خود که پس از امضای تفاهم‌نامه با فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد، اعلام کرد که امیدوار هستیم تیم ایران بازی دوستانه‌ای با عراق بعد از رفع مشکلات از سوی فیفا داشته باشد.

به گزارش تحلیل ایران،  عبدالحسین ابطان ادامه داد: عراق بازی مهمی با استرالیا دارد که در تهران برگزار می‌شود. بعد از آن هم باید به مصاف عربستان برویم. از فدراسیون فوتبال ایران تشکر می‌کنم که موافقت کرد بعد از رفع تحریم‌های فیفا به عراق بیایید و یک بازی دوستانه با تیم ملی کشورمان داشته باشد.

 
تابناک ورزشی نوشت: در ادامه این نشست خبری مهدی تاج گفت: ایران همواره مراودات خوبی با عراق داشته و در مجموع تلاش ما این است در همه زمینه‌ها روابط را گسترش بدهیم.همواره مراودات این دو کشور گسترده بوده است. از حضور وزیر ورزش عراق در تهران تشکر می‌کنم. مفاد تفاهم چند مورد است. برجسته‌ترین آن برگزاری دیدارهای دوستانه، تبادل مربی، همکاری در زمینه داوری، بازی‌های دوستانه بانوان، تبادل تجربه در خصوص موارد سخت افزاری و از این موارد است.رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بنا داریم در ساختارهای لیگ به هم کمک کنیم. در مجموع در 10 بند تفاهمنامه را امضا کردیم تا اقدامات گسترده‌ای برای دو کشور صورت بگیرد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :