موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/119987 :کد

هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال

عیدی زودهنگام پرسپولیس به هواداران

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -عیدی زودهنگام پرسپولیس به هواداران

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان با برتری شاگردان برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید تا این تیم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شود.

به گزارش تحلیل ایران، در ادامه بازی‌های هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان از ساعت 17:30 پنجشنبه به قضاوت بیژن حیدری در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که شاگردان برانکو ایوانکوویچ با تک گل دقیقه 16 مهدی طارمی حریف خود را با نتیجه یک بر صفر شکست دادند.

 

تسنیم نوشت: مهدی مومنی بازیکن استقلال خوزستان پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی به دلیل اعتراض با دو کارت زرد و نهایتا کارت قرمز داور مواجه شد.پرسپولیس با این پیروزی 56 امتیازی و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شد. استقلال خوزستان هم با 32 امتیاز در رده پنجم باقی ماند.این آخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر در سال 95 بود و سرخپوشان با این پیروزی پیش از بازی هفته آینده خود در لیگ قهرمانان آسیا به هواداران خود عیدی دادند.


ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، سید‌جلال حسینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان(79 - علی علیپور)، فرشاد احمدزاده، وحید امیری (85 - محسن ربیع‌خواه) و مهدی طارمی.


ترکیب استقلال‌ خوزستان: وحید شیخ‌ویسی، دانیال ماهینی، محمد طیبی، ابوالفضل اعلایی (28 - عقیل کعبی)، پیمان شیرزادی، فرشاد سالاروند، علی‌اصغر عاشوری، مهدی مومنی، آرش افشین، حسن بیت سعید و آلویز نانگ(66 - حسین بهرامی).


نیمه اول

دقیقه 3: مهدی طارمی با سر توپ را به عمق محوطه جریمه استقلال خوزستان فرستاد، اما قبل از اینکه توپ به وحید امیری برسد، وحید شیخ‌ویسی آن را گرفت.


دقیقه 6: ارسال از جناح چپ به سروش رفیعی رسید و ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 9: با اشتباه مدافعان استقلال خوزستان در دفع توپ می‌رفت تا گل اول پرسپولیس به ثمر برسد، ولی ضربه مهاجم سرخپوشان را شیخ ویسی در آغوش خود گرفت.


دقیقه 9: آلویز نانگ با خطایی که مرتکب شد، نخستین اخطاری بازی لقب گرفت.


دقیقه 13: فرشاد احمدزاده به دلیل تکل خشن روی بازیکن استقلال خوزستان از داور میدان کارت زرد دریافت کرد.


دقیقه 16: ارسال فرشاد احمدزاده از جناح راست را مهدی طارمی با ضربه سر وارد دروازه استقلال خوزستان کرد تا پرسپولیس با یک گل پیش بیفتد.


دقیقه 21: تعلل مدافع استقلال خوزستان برای دفع توپی که محسن مسلمان به پشت محوطه جریمه ارسال کرده بود، باعث شد مهدی طارمی در موقعیت تک به تک قرار بگیرد که با تکل بازیکن استقلال خوزستان توپ در ادامه به وحید امیری رسید و این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر رساند، اما داور قبل آن اعلام خطا کرده بود.


دقیقه 28: نخستین تعویض بازی در این نیمه صورت گرفت و ابوالفضل اعلایی بیرون رفت و به جای او عقیل کعبی وارد زمین شد.


دقیقه 32: در صحنه‌ای داور اعتقاد داشت که سیدجلال حسینی توپ را با دست زده و مانع ضدحمله استقلال خوزستان شده است، به همین دلیل به کاپیتان پرسپولیس کارت زرد نشان داد.


دقیقه 35: پرسپولیس توسط مهدی طارمی در یک ضدحمله می‌رفت موقعیت خطرناکی ایجاد کند که فرشاد سالاروند، مهاجم پرسپولیس را سرنگون کرد تا او نیز از داور کارت زرد بگیرد.


دقیقه 38: پرسپولیسی‌ها روی دروازه استقلال خوزستان فشار زیادی ایجاد کرده بودند، اما در ارسال از کناره و شوت از راه دور راه به جایی نبردند.


نیمه دوم


دقیقه 50: محسن مسلمان با عبور از چند بازیکن در داخل محوطه جریمه توسط عقیل کعبی سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در ادامه مسلمان و کعبی با هم شاخ به شاخ شدند که داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.


دقیقه 54: ضربه ایستگاهی استقلال خوزستان را پیمان شیرزادی زد که توپ این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 56: پاس سروش رفیعی به داخل محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع استقلال خوزستان راهی کرنر شد.


دقیقه 66: حسین بهرامی به جای آلویز نانگ به زمین رفت.


دقیقه 76: حسین ماهینی به علت اعتراض به کمک داور از بیژن حیدری کارت زرد گرفت.


دقیقه 79: نخستین تعویض پرسپولیس، خروج محسن مسلمان و آمدن علی علپیو به زمین بود.


دقیقه 85: محسن ربیع‌خواه به جای وحید امیری به زمین رفت.


دقیقه 87: علی علیپور با نفوذ به محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت خوبی شد، اما ضربه‌اش از بالای دروازه بیرون رفت.


دقیقه 89: زبیدی شوت محکمی از زاویه بسته به سمت دروازه پرسپولیس زد که بیرانوند با یک دست توپ را به کرنر فرستاد.


دقیقه 4+90: اکبر پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان به علت اعتراض به داور از نیمکت اخراج شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :