موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120045 :کد

اندروید 7.0

بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج عرضه شد

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج عرضه شد

بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج عرضه شد

به گزارش تحلیل ایران،  بالاخره بعد از مدت ها، کاربران گوشی های گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج سامسونگ می توانند بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا را بر روی دستگاهشان نصب کنند.

به دارندگان این گوشی ها وعده های زیادی در خصوص عرضه اندروید نوقا داده شده بود. اواخر آبان ماه سامسونگ اعلام کرده بود که قصد ندارد کاربران گوشی های قدیمی تر خود را ناامید کند و به همین جهت توسعه بروزرسانی نوقا برای گوشی های گلکسی اس 6 و اس 6 اج را آغاز کرده است.

 

تا امروز هیچ خبری از این آپدیت نرم افزاری نبود تا این که بالاخره تعدادی از کاربران SamMobile گزارش داده اند که بروزرسانی اندروید جدید را بر روی گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج خود دریافت کرده اند.


به طور مشخص، یکی از کاربران، با انتشار اسکرین شاتی نشان داد که آپدیت اندروید نوقا برای گوشی گلکسی اس 6 اج در انگلستان، توسط اپراتور Vodafone تحت نسخه سیستم عامل G925FXXU5EQBG عرضه شده است. SamMobile هم چنین گزارشاتی از سایر کشورهای اروپایی همچون سوییس، آلمان و ایتالیا دریافت کرده است.

هنوز مشخص نیست که این آپدیت آیا تنها منحصر به اروپا بوده یا خیر. اگرچه حتی اگر این طور باشد، به زودی در سایر مناطق جهان هم عرضه خواهد شد. برخی از اپراتورها به زمان بیشتری برای عرضه این نسخه جدید نیاز دارند و دستگاه های آنلاک شده زودتر از بقیه بروزرسانی مذکور را دریافت می کنند، چرا که آپدیت برای آن ها توسط خود سامسونگ ارایه خواهد شد.

تابناک نوشت: حجم بروزرسانی اندروید 7.0 نوقا برای گلکسی اس 6 و اس 6 اج، 1.3 گیگابایت است که بهبودی های زیادی در رابط کاربری برای دارندگان این گوشی ها به ارمغان خواهد آورد.


از جمله Samsung Experience و Samsung Cloud که هردو می توانند رضایت کاربران را در پی داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :