a/120069 :کد

رومینگ ملی ؛

سرنوشت رومینگ ملی چه می‌شود؟

  شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -سرنوشت رومینگ ملی چه می‌شود؟

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: هیچگونه محدودیت زمانی برای اجرای طرح‌هایی مانند رومینگ ملی یا ترابردپذیری شماره‌ها وجود ندارد.

به گزارش تحلیل ایران، علی‌اصغر عمیدیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی هیچ‌گونه محدودیت زمانی برای اجرای این طرح‌ها در نظر گرفته نشده حال ممکن است به منظور بهبود کیفی آنها دستورالعمل‌های تکمیلی در نظر گرفته شود، به این شکل نبوده که اما برای اجرای چنین طرح‌هایی مدت زمان در نظر گرفته شده باشد.معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر این‌که مواردی چون رومینگ ملی یا ترابردپذیری جزو پروژه‌های ملی محسوب می‌شوند، آنها را مادام‌العمر دانست.

رییس سازمان تنظیم مقررات رادیویی در ادامه عنوان کرد: البته ممکن است در یک مقطع زمانی به منظور بهبود شرایط و با توجه به مشکلاتی که ممکن است در پیاده‌سازی این طرح‌ها برای مردم یا اپراتورها ایجاد شده، اصلاحاتی در آنها صورت گیرد، اما هیچ‌گاه اینگونه نیست که اجرای آنها به دست فراموشی سپرده شود. ایسنا نوشت: مدت اجرای رومینگ ملی هم قرار بود دو سال باشد، اما تا چندی دیگر اجرای این طرح وارد سومین سال خود می‌شود. به هر صورت برخی طرح‌های حمایتی دارای یک بازه زمانی هستند که اکنون شاید در برخی موارد این مدت زمان به سرآمده باشد.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :