موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/120326 :کد

مدیر مجموعه ورزشی آزادی:

مخالفتی با اجرای طرح موزائیکی در بازی استقلال و لوکوموتیو نداریم

  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۳:۳۹
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -مخالفتی با اجرای طرح موزائیکی در بازی استقلال و لوکوموتیو نداریم

مدیر مجموعه ورزشی آزادی اعلام کرد، این مجموعه مخالفتی با اجرای طرح موزائیکی در بازی استقلال ایران و لکوموتیو ازبکستان ندارد.

به گزارش تحلیل ایران ، سید حسن طباطبایی، مدیر مجموعه ورزشی آزادی اظهار داشت: این مجموعه به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی ایران مخالفتی با اجرای طرح موزائیکی در بازی استقلال ایران و لوکوموتیو ازبکستان ندارد. این بازی یک دیدار ملی است و وظیفه خود می‌دانیم که تمامی ظرفیت‌ها و امکانات  موجود در ورزشگاه آزادی را برای استقلال و نمایندگان فوتبال کشورمان بسیج کنیم.

 

وی افزود: البته تا به این لحظه نماینده‌ای از سوی باشگاه استقلال تهران برای پیگیری موضوع معرفی نشده ولی جای نگرانی نیست و احتمالا این کار فردا انجام می‌شود.

 

طباطبایی در پایان خاطرنشان کرد: حدود یک ماه قبل و پس از بازی تیم‌های استقلال و السد قطر در مکاتبه با مدیران استقلال از مشکلات به وجود آمده در ورزشگاه پس از اجرای طرح موزائیکی تماشاگران گفتیم.

 

دقایقی بعد از پایان بازی و ترک ورزشگاه توسط تماشاگران، با زباله‌های به جا مانده در آزادی، وزرشگاه چهره بسیار زشتی به خود گرفته بود. خواهش ما از تماشاگران فهیم استقلال آن است که بعد از بازی با لوکوموتیو و پس از اجرای طرح موزائیکی، موارد بهداشتی را رعایت کنند تا کارگران زحمت‌کش مجموعه مجبور نشوند برای تمیز کردن ورزشگاه تا پاسی از شب رنج و سختی را تحمل کنند.

 

ایسنا نوشت: دیدار تیم‌های استقلال ایران و لوکوموتیو ازبکستان فردا (دوشنبه) ۲۳ اسفندماه، ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :