موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120334 :کد

گلکسی اس 8

گزارشی جدید عرضه گلکسی اس ۸ را در روز اول اردیبهشت تایید کرد

  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۵
تعداد بازدید : ۹۲   
 تحلیل ایران -گزارشی جدید عرضه گلکسی اس ۸ را در روز اول اردیبهشت تایید کرد

گزارشی جدید عرضه گلکسی اس ۸ را در روز اول اردیبهشت مورد تایید قرار داد

به گزارش تحلیل ایران اوایل ماه جاری میلادی گزارشی منتشر شد که از آغاز ثبت سفارش گلکسی اس 8 سامسونگ در تاریخ 10 آوریل، 21 فروردین، و آغاز عرضه آن از روز 21 آوریل یا اول اردیبهشت خبر می داد. اما پس از مدتی در سایت  در جریان انتشار گزارشی قرار گرفتید که ادعا می کرد عرضه این اسمارت فون با یک هفته تاخیر به 28 آوریل یا 8 اردیبهشتت موکول شده است.

اما بر اساس یک گزارش جدید از جانب مینگ چی کو تحلیلگر معروف KGI Securities، عرضه این پرچمدار از روز 21 آوریل آغاز خواهد شد. باید خاطر نشان کرد که کو سابقه بسیار خوبی در خصوص اخبار و پیش بینی های مربوط به محصولات اپل دارد، اما در خصوص صحت گزارش هایش در مورد سایر برندها اطلاعی در دست نیست. همچنین باید اشاره کرد که تاخیر در عرضه گلکسی اس 8 توسط ایوان بلاس، افشاگر معروف، مطرح شده بود. بنابراین واقعا تصمیم گیری در این مورد که گزارش کدامیک از این دو می تواند صحیح باشد دشوار است.

در گزارش کو تایید شده است که گلکسی اس 8 در دو نسخه معرفی می شود: گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس. وی همچنین ادعا می کند که گوشی هایی که در آمریکا، ژاپن و چین به فروش خواهند رسید از پردازنده اسنپدراگون 835 کوالکام بهره می برند، در حالیکه در سایر نقاط دنیا این پرچمدار با پردازنده اگزینوس 8895 عرضه می شود.


تابناک نوشت: در هر حال باید منتظر باشیم و ببینیم بالاخره سامسونگ عرضه پرچمدار جدید خود را از چه زمان آغاز خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :