موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/120371 :کد

27 شهروند نجات یافتند؛

حریق گسترده در ساختمانی ۵ طبقه

  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -حریق گسترده در ساختمانی ۵ طبقه

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در یک ساختمان ۵ طبقه واقع در منطقه شهر ری خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، جلال ملکی در گفت و گو با میزان گفت: ساعت 2:29 بامداد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در شهر ری میدان نماز به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله نیروهای دو ایستگاه به همراه خودروی تنفسی به محل اعزام شدند.سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به شرایط محل حادثه اظهار کرد: محل حادثه ساختمانی 5 طبقه با 10 واحد بود که حریق در طبقه نخست این ساختمان که واحدی 70 متری بود رخ داد.

ملکی ادامه داد: زمانی که آتش نشان ها به محل رسیدند مشاهده شد که تعداد زیادی از ساکنان ساختمان به دلیل دود زیاد در واحدهای مسکونی خود محبوس شده و قادر به خارج شدن نیستند.وی در خصوص اقدامات آتش نشان ها برای اطفای این حریق اذعان کرد: آتش نشان ها علاوه بر خاموش کردن آتش برای نجات ساکنان گرفتار اقدام کرده  در نهایت موفق به خارج کردن 27 تن از شهروندان از میان دود آتش شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در پاسخ به این پرسش که آیا این حریق مصدوم نیز داشت گفت: تنها یک زن میانسال که در واحد مسکونی طبقه اول که حریق از آنجا آغاز شده بود دچار دود گرفتگی شده وبه مراکز درمانی منتقل شد. آتش نشان ها در نهایت ساعت 4:10 با اطفای کامل حریق عملیات خود را به اتمام رساندند.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :