موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120428 :کد

گلکسی اس 8 سامسونگ

تحلیلگران فروشی ضعیف را برای گلکسی اس ۸ سامسونگ پیش بینی می کنند

  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۰
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -تحلیلگران فروشی ضعیف را برای گلکسی اس ۸ سامسونگ پیش بینی می کنند

تحلیلگران فروشی ضعیف را برای گلکسی اس ۸ سامسونگ پیش بینی می کنند

به گزارش تحلیل ایران  پس از فاجعه ای که گلکسی نوت 7 سال گذشته برای سامسونگ به وجود آورد، بسیاری از تحلیلگران به پیش بینی آینده کمپانی سامسونگ و گلکسی اس 8 دست زده اند. جالب اینکه بیشتر آنها و منجمله مینگ چی کو از KGI Securities باور دارند که سامسونگ این ماجرا را پشت سر خواهد گذاشت.


در یادداشتی که به دست AppleInsider افتاده، به نظر می رسد کو اعتقاد دارد که گلکسی اس 8 با استقبال ضعیفی روبرو خواهد شد یا حداقل در مقایسه با گلکسی اس 7 استقبال قابل توجهی دریافت نخواهد کرد. البته این بهیچوجه بدین معنی نیست که اس 8 محصول موفقی نخواهد بود، چرا که همانند آیفون، کاهش در میزان فروش باز هم می تواند فروش تعداد قابل توجهی اسمارت فون را در مقایسه با بازار رقابتی موجود رقم زند، و انتظار می رود که این نتیجه در خصوص گلکسی اس 8 تکرار شود.

به گفته ی کو، عدم وجود ویژگی های جذاب در گلکسی اس 8 و همچنین نزدیک بودن زمان رونمایی از آیفونی مجهز به نمایشگر اولد می تواند دلایل کاهش تقاضا برای پرچمدار جدید سامسونگ باشد. کو فروش 40 تا 45 میلیون اس 8 را در سال مالی 2017 پیش بینی کرده که 7 تا 12 میلیون کمتر از حدود 52 میلیون گلکسی اس 7 فروخته شده در مدت زمان مشابه در سال گذشته خواهد بود.

البته هنوز برای قضاوت در این خصوص زود است، اما گزارش های اخیر به این موضوع اشاره دارند که شرکای سامسونگ با دیدن نمونه گلکسی اس 8 در جریان کنگره جهانی موبایل در ماه گذشته بسیار تحت تاثیر قرار گرفته اند.

 

تابناک نوشت: همچنین به نظر می رسد سامسونگ نیز نسبت به فروش این گوشی خوش بین است و به همین دلیل تعداد 12 میلیون از این گوشی را برای زمان رونمایی از آن آماده کرده است؛ اما همانطور که گفتیم باید منتظر رونمایی از اس 8 ماند و قضاوت را به آن زمان سپرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :