موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/120486 :کد

ترافیک؛

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور

  ﺳﻪشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محور کرج ـ چالوس محدوده دیزین خبر داد و گفت: در محورهای مواصلاتی ۶ استان کشور نیز بارش باران جریان دارد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محور کرج ـ چالوس محدوده دیزین بارش برف جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بارش باران در برخی محورها اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی،‌ خراسان شمالی، گیلان، لرستان و مازندران بارش باران جریان دارد؛ همچنین در برخی محورهای استان خراسان رضوی نیز بارش باران گزارش شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به مه‌گرفتگی و کاهش دید در محور فیروزکوه اشاره و بیان داشت: هم‌اکنون در محدوده گدوک در محور فیروزکوه و همچنین اکثر محورهای مواصلاتی استان کردستان، مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید اعلام شده است.

سرهنگ رحمانی به ترافیک سنگین در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران پرداخت و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ترافیک در محدوده پل استاندارد تا فردیس در آزادراه قزوین ـ کرج و همچنین پل فردیس تا شهرک خاتم در آزادراه کرج ـ تهران سنگین است.  فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خاتمه گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :