موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/120554 :کد

چهارشنبه سوری

۵۸ مصدوم و ۷ جانباخته در کل کشور

  ﺳﻪشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -۵۸ مصدوم و ۷ جانباخته در کل کشور

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور جزئیات آمار ۵۸ مصدوم و ۷ جانباخته حوادث چهارشنبه پایان سال را تشریح کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، از روز 17 اسفند که نخستین حادثه‌دیدگان چهارشنبه پایان سال برای سال 95 به ثبت رسید تاکنون 58 نفر مصدوم و 7 نفر جان خود را از دست دادند.

در این رابطه مجتبی خالدی ــ سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با اشاره به اینکه از صبح امروز نیز 13 مصدوم چهارشنبه پایان سال در سراسر کشور گزارش شده است، ادامه داد: یک نفر در ارومیه دچار آسیب‌دیدگی شدید چشم شده است و یک نفر نیز دچار قطع انگشت و در تهران نیز گزارشات غیررسمی از قطع‌شدگی داریم ولی هنوز تأیید نهایی نشده است.

وی تصریح کرد: همچنین از روز 17 اسفند که نخستین گزارشات حوادث چهارشنبه پایان سال را داشتیم شاهد 58 مصدوم (49 مرد و 9 زن) بودیم که 7 نفر نیز در این حوادث جان باختند.

تسنیم نوشت : سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور درباره بیشترین آمار حادثه‌دیدگان چهارشنبه پایان سال به‌ترتیب به استانهای اردبیل، اراک و اصفهان اشاره کرد و افزود براساس دستورالعمل وزارت بهداشت بیمارستانها آماده‌باش، متخصصان پزشک مقیم مستقر در بیمارستانها و آمبولانس‌ها نیز در میادین مستقر هستند و پرسنل اورژانس نیز آخرین آموزش مقابله و برخورد با حوادث سوختگی و چهارشنبه پایان سال را گذراندند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :