موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/120572 :کد

سرمربی تیم استقلال خوزستان:

دوست داشتیم با پیروزی عیدی بهتری به تماشاگران بدهیم

  ﺳﻪشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۴
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -دوست داشتیم با پیروزی عیدی بهتری به تماشاگران بدهیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بی شک برای برد وارد میدان شدیم و دوست داشتیم با پیروزی عیدی بهتری به هواداران بدهیم.

به گزارش تحلیل ایران،   سید علی اکبر پورموسوی سه‌شنبه در نشست خبری پس از بازی دو تیم استقلال خوزستان و لخویا اظهار کرد: خدا راشکر می کنم که از بازی سخت امروز سربلند خارج شدیم، گر چه دوست داشتیم پیروز میدان شویم.


سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که تلاش بازیکنانم را تحسین می کنم ،افزود: با حریف کوچکی بازی نکردیم و کسب یک امتیاز برای ما نتیجه خوبی به شمار می رود.


وی با بیان این که از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، عنوان کرد: خوشحالم که هنوز در صدر گروه خود هستیم ، قطعا در ادامه راه نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.


پورموسوی گفت: بازی امروز ما مقابل لخویا قطر نوید این را می دهد که روزهای خوبی برای ما در راه است اگرچه نباید فکر کنیم که کار تمام شده و صعود ما صد در صد است.


وی تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر را شانس اول صعود به مرحله بعد دانست و گفت: در نیمه دوم بازی دو موقعیت بسیار خوب گلزنی داشتیم اما نتوانستیم به خوبی از موقعیتها استفاده کنیم.


سرمربی استقلال خوزستان افزود: تساوی امروز چیزی از ارزش های ما کم نمی کند اما باید از همه هواداران تشکر کنم که امروز با حضور گسترده خود به حمایت ما آمدند هر چند شرمنده آن ها شدیم.


ایرنا نوشت: دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و لخویا قطر در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :