موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120573 :کد

ال جی

پرچمداران آینده ال جی نیز از نمایشگر فول ویژن برخوردار خواهند بود

  ﺳﻪشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۹
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -پرچمداران آینده ال جی نیز از نمایشگر فول ویژن برخوردار خواهند بود

پرچمداران آینده ال جی نیز از نمایشگر فول ویژن برخوردار خواهند بود

به گزارش تحلیل ایران  ال جی جی 6 که عرضه آن از هفته گذشته در کره جنوبی آغاز شده از نمایشگری منحصر بفرد برخوردار است. این نمایشگر که FullVision نام دارد، پنلی 5.7 اینچی با رزولوشن 1440x2880 و نسبت 18:9 است. این نمایشگر همچنین از گوشه هایی گرد و حاشیه های بسیار نازک بهره می برد که در مجموع جی 6 را به جمع و جورترین گوشی 5.7 اینچی موجود تبدیل می کند.

اگر از طراحی این نمایشگر جدید خوشتان می آید، اما جی 6 نتوانسته دل شما را به دست آورد، بد نیست منتظر پرچمداران آتی ال جی بمانید، چرا که این محصولات نیز بطور قطع از نمایشگر فول ویژن بهره خواهند برد.

اوایل ماه جاری ال جی نام تجاری FullVision و لوگوی آن را در آمریکا، اروپا و کره جنوبی به ثبت رساند. بدین ترتیب، ال جی به نوعی به کاربران پیام می دهد که برنامه های بزرگتری برای برند فول ویژن در سر دارد. ال جی مستقیما به استفاده از این نمایشگر در اسمارت فون های بعدی خود اشاره نمی کند، اما به نظر غیر از این نخواهد بود.

تابناک نوشت:البته، نمی توان انتظار داشت که نمایشگرهای پرچمداران آتی ال جی از نمایشگری دقیقا همانند جی 6 برخوردار باشند. اما قطعا دارای خصوصیاتی مشابه خواهند بود که نخستین آنها نسبت 18:9 نمایشگر و گوشه های گرد آن خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :