موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/120648 :کد

ترامپ

خشم ترامپ از انتشار اطلاعات مالیاتی اش

  چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۶
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -خشم ترامپ از انتشار اطلاعات مالیاتی اش

'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه به دلیل انتشار اطلاعات مالیاتی اش خشمگین شد و نحوه منعکس شدن این پرونده را زیر سوال برد.

به گزارش تحلیل ایران،  به نقل از حساب کاربری توییتر، ترامپ توییت کرد: کسی واقعا باور می کند که یک خبرنگار که هیچ کس تا حالا چیزی در موردش نشنیده، به صندوق پست الکترونیکی خود رجوع و اطلاعات مالیاتی مرا پیدا کند؟ ان بی سی نیوز دروغ می گوید!


ترامپ در این توییت به شیوه هایی اشاره داشت که 'دیوید کی جانسون' خبرنگار سابق روزنامه نیویورک تایمز با استفاده از آن دو صفحه از پرونده مالیاتی ترامپ در سال 2005 را منتشر کرد.


ترامپ این خبرنگار را فردی خواند که سرشناس نیست و شبکه خبری ان بی سی نیوز را نیز به دلیل دریافت این اطلاعات از خبرنگار یاد شده و انتشار آن، دروغ پرداز نامید.


جانسون با اعلام اینکه دو صفحه از پرونده مالیاتی ترامپ مربوط به سال 2005 به دستش رسیده است، درخصوص منبع انتشار دهنده این اسناد اظهار بی اطلاعی کرد.


جانسون این اطلاعات را به 'ریچل مادو' مجری شبکه ان بی سی نیوز داد و وی نیز در برنامه تلویزیونی جزئیات مربوط به این پرونده را روی آنتن برد.


به موجب اسناد فاش شده، ترامپ در سال 2005 از مجموع درآمد 150 میلیون دلاری خود، 38 میلیون دلار مالیات پرداخت کرده است.


ایرنا نوشت: ترامپ تمایل چندانی به انتشار اطلاعات مالیاتی خود نداشته است، امری که نامزدهای ریاست جمهوری در آمریکا طی دهه ها به آن مبادرت ورزیده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :