موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/12067 :کد

0

پیروزی ارزشمند رضایی مقابل ماگمدوف روس

  ﺳﻪشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۰:۵۸
تعداد بازدید : ۳۷۶   
 تحلیل ایران -پیروزی ارزشمند رضایی مقابل ماگمدوف روس

فرنگی کار مازندرانی وزن ۹۸ کیلوگرم ایران در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۵ جهان در آمریکا با پیروزی برابر حریف قدرتمند روسی به دور سوم رقابت های این وزن راه یافت.

فرنگی کار مازندرانی وزن 98 کیلوگرم ایران در پیکارهای قهرمانی سال 2015 جهان در آمریکا با پیروزی برابر حریف قدرتمند روسی به دور سوم رقابت های این وزن راه یافت.

 به گزارش تحلیل ایران، در نخستین روز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان که از ساعت 21:30 به وقت تهران در شهر لاس وگاس آمریکا آغاز شد در وزن 98 کیلوگرم قاسم رضایی قهرمان المپیک لندن و دارنده دو مدال برنز رقابت های قهرمانی جهان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف اسلام ماگمدوف، قهرمان بازی های اروپایی از روسیه رفت.
در تایم اول دو کشتی گیر علیرغم اینکه هر کدام یک مرتبه در خاک قرار گرفتند اما امتیازی رد و بدل نشد.
در سه دقیقه دوم حریف روسی ابتدا با بیرون راندن رضایی یک امتیاز پیش افتاد. داوران در ادامه یک اخطار به ماگمدوف و یک امتیاز به رضایی دادند که فرنگی کار مازندرانی با اجرای فن بارانداز 3 بر یک از حریف پیش افتاد.
در ادامه این مسابقه حساس و نفس گیر، ماگمدوف یکبار دیگر رضایی را به بیرون تشک برد که مربیان تیم روسی اعتقاد داشتند که رضایی به پل رفته که موافقت نشد و یک امتیاز دیگر نماینده کشورمان گرفت و در نهایت با حساب 4 بر 2 این مسابقه حساس را به سود فرنگی کار تیم ملی ایران به پایان رسید.
رضایی در دور سوم با برنده دیدار دانیل لوگو کوبررا از کوبا و توماس لاهتی از فنلاند مبارزه خواهد کرد.
اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان 2014) از آذربایجان، آرتور الکسانیان (قهرمان جهان 2014- برنز المپیک 2012- نقره جهان 2013- قهرمان اروپا) از ارمنستان، الیور آدریان هاسلر (نقره جهان از آلمان، جنک ایلدیم (نفر سوم جهان) از ترکیه و دیمیتری دیمچنکو از اوکراین از مهمترین رقیبان رضایی در این رقابت ها هستند.
پنجاه و هفتمین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی سال 2015 جهان و کسب سهمیه المپیک 2016 ریو روزهای 15 تا 19 شهریور در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود.
 منبع:ایرنا
                               

آمریکا     قاسم رضایی     ایران            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :