موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی انرژی

a/120685 :کد

طبق گزارش؛

آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در ایام نوروز

  پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۳
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در ایام نوروز

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به آمادگی این شرکت برای سوخت‌رسانی در ایام نوروز اظهار کرد: در زمینه سوخت‌رسانی آمادگی کامل وجود دارد.

 به گزارش تحلیل ایران،عباس کاظم پور در گفت‌وگو با ایسنا، درمورد میزان ذخیره بنزین در ایام نوروز اظهار کرد: انبارها با یکدیگر  مرتبط هستند و نمی‌توان گفت چقدر بنزین در کدام انبار موجود است. درواقع میزان ذخایر در مقایسه با سال های قبل و با نگاهی که به رشد مصرف و میزان تقاضا مطلوب است اما چون ذخیره ما در کل کشور محدود به نقطه خاصی نیست و به صورت شناور عمل می کند،  نسبت به تقاضای هر استان و بر اساس پذیرش مسافر توزیع متوازنی صورت گرفته است.


وی ادامه داد: ذخیره بنزنی  بر اساس عرف مصرف سنواتی استان‌هایی که مسافر پذیری بیشتری دارند صورت گرفته اما قناعت به ذخیره موجود نمی‌کنیم، استان‌ها به خطوط لوله متصل هستند و از طریق نفت‌کش هم می‌توان به آن‌ها سوخت رسانی کرد.بزنینی که در ایام نوروز در کلان شهرها توزیع می‌شود یورو 4 است.مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد:  با توجه به افزایش تعداد خودروها و افزایش تعداد سفرها پیش‌بینی می‌شود میزان مصرف بنزین در نوروز امسال بیشتر از سال‌های گذشته باشد.در ادامه درمورد نیز توضیح داد: در زمینه CNG هم مشکلی وجود ندارد و تجهیزات هم به روز است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :