موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/120725 :کد

حمیدرضا حاجی‌بابایی

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب» بعد از انتخابات تمام نمی‌شود

  پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -«جبهه مردمی نیروهای انقلاب» بعد از انتخابات تمام نمی‌شود

حاجی‌بابایی گفت که کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب بعد از انتخابات ۹۶ تمام نخواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت وحدت نیروهای انقلابی و نقش جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در این امر، اظهار داشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آغاز بسیار خوبی داشته و امیدوارم این آغاز بدون اشتباه جلو رود.

وی گفت: حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از ماه‌ها قبل در کشور آغاز شده و دلیل شکل‌گیری این جبهه وجود دغدغه نسبت به روند موجود در کشور است.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: یکی از اهداف این جبهه مبارزه با مشکلات اقتصادی، حقوق‌های نجومی و مفاسد اقتصادی است.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی یک حرکت عمومی و گسترده است و این جبهه فقط به ایام انتخابات ختم نخواهد شد، بلکه در جهت پیگیری روحیه انقلابی تشکیل شده است.

وی به سابقه اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب افراد با سابقه‌ای هستند که دغدغه اصلی آنها تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

فارس نوشت : رئیس جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد که جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ کارآمدی به مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :