موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120759 :کد

گلکسی S8

گلکسی S۸ احتمالا به دکمه هوم مجازی سه بعدی مجهز خواهد بود

  پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۳
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -گلکسی S۸ احتمالا به دکمه هوم مجازی سه بعدی مجهز خواهد بود

گلکسی S۸ احتمالا به دکمه هوم مجازی سه بعدی مجهز خواهد بود

 

به گزارش تحلیل ایران، بخش عمده‌ای از گوشی‌های هوشمند از نخستین روزهایی که به بازار عرضه شدند به دکمه هوم مجهز بوده‌اند، دکمه‌ای که به کاربران امکان می‌دهد به هوم اسکرین گوشی خود بازگردند. این دکمه هوم اغلب در قالب یک دکمه فیزیکی یا در برخی موارد کلید نرم افزاری طراحی می‌شود. در هر حال مطابق با تصاویر مختلفی که از گلکسی S8 منتشر شده است، به نظر می‌رسد که سامسونگ دکمه هوم را از پرچمدار امسالش حذف کرده است.

به این ترتیب سامسونگ چگونه به کاربران امکان می‌دهد تا به صفحه هوم اسکرین گوشی خود بروند؟ مطابق با گزارش جدید وب سایت Korea Herald، ظاهرا سامسونگ قصد دارد با استفاده از قابلیتی شبیه به تاچ سه بعدی، یک دکمه هوم مجازی ایجاد کند تا به کاربران امکان دهد به هوم اسکرین گوشی خود بازگردند. مشخص نیست که این دکمه مکان خاصی خواهد داشت یا کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی تمامی بخش‌های نمایشگر به هوم اسکرین برگردند.

در این گزارش آمده است: "سامسونگ به نحوی از فناوری تاچ سه بعدی برای جایگزینی دکمه هوم گلکسی S8 استفاده خواهد کرد، این فناوری یک دکمه هوم مجازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند منوهای مختلف را باز کرده و به بخش‌ های مختلف گوشی بروند. این در حالی است که دکمه هوم مجهز به اسکنر اثر انگشت به قاب پشتی منتقل خواهد شد."

تابناک نوشت: علاوه بر این، مدتی پیش شایعه شد که سامسونگ در نمایشگر این گوشی جدید یک اسکنر اثر انگشت تعبیه خواهد کرد اما سپس مشخص شد پیاده سازی این فناوری که قرار بود توسط Synaptics ارایه شود، آنطور که انتظار می‌رفت موفق نبوده و به دلیل محدودیت زمان در فرآیند تولید این فناوری کنار گذاشته شده است زیرا سامسونگ مجبور بوده در سریع‌ترین زمان ممکن تولید انبوده را آغاز کند به همین دلیل سنسور اثر انگشت به قاب پشتی منتقل شده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :