موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120760 :کد

گوگل

گوشی غیرپیکسلی جدید گوگل با نمایشگر بزرگ‌تر در راه است

  پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۲
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -گوشی غیرپیکسلی جدید گوگل با نمایشگر بزرگ‌تر در راه است

گوشی غیرپیکسلی جدید گوگل با نمایشگر بزرگ‌تر در راه است

به گزارش تحلیل ایران،  چند روزیست که شنیده هایی در رابطه با تصمیم شرکت گوگل برای رونمایی از مدل های جدید گوشی های پیکسل که با اسم رمز Muskie و Malleye در فضای وب شناخته می شوند، به گوش می رسد و حال آخرین خبرها از تلاش مهندسان این شرکت بزرگ برای معرفی مدلی جدید و البته غیرپیکسلی در آینده ای نزدیک حکایت دارند.

این گوشی جدید که گفته می شود از نمایشگری بزرگ‌تر در مقایسه با مدل های پیکسل برخوردار خواهد بود، با اسم رمز Taimen رویت شده و به نظر می رسد که با توجه به اظهارات اخیر یکی از مدیران شرکت گوگل مبنی بر عدم عرضه نسخه ارزان قیمت گوشی های پیکسل،  یک مدل ارزان قیمت برای عرضه به بازار باشد.

هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصه های فنی این محصول به بیرون درز نکرده، اما برخی وب‌‌سایت ها ادعا کرده اند که ممکن است این محصول یک تبلت و یا محصولی هیبریدی یعنی ترکیبی از یک گوشی هوشمند و یک تبلت باشد.

همانطور که اشاره شد، گوگل در سال 2016 از دو گوشی جدید به نام های پیکسل و پیکس اکس ال رونمایی کرد که در کنار مجهز بودن به قابلیت ها و مشخصه های فنی قدرتمند، از قیمت بالایی نیز برخوردار بودند و همین مسئله، اعتراض برخی خریداران را نیز به دنبال داشته است.

 

تابناک نوشت: اما با این حال، این دو گوشی به محبوبیتی فراتر از تصور مدیران این شرکت دست یافتند و گوگل، پول خوبی را از فروش آن ها به جیب زد.

اما از آن جایی که این شرکت، همواره به عرضه گوشی های مقرون به صرفه مشهور بوده است، به نظر می رسد که این گوشی جدید با اسم رمز Taimen، همان محصول مورد انتظار خریدارانی باشد که به دنبال محصولی با برند گوگل، اما با قیمتی به نسبت ارزان‌تر هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :