موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/120761 :کد

اپل

اپل احتمالا با عرضه iOS ۱۱ حدود ۲۰۰ هزار اپلیکیشن را حذف می کند

  پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۶
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -اپل احتمالا با عرضه iOS ۱۱ حدود ۲۰۰ هزار اپلیکیشن را حذف می کند

اپل احتمالا با عرضه iOS ۱۱ حدود ۲۰۰ هزار اپلیکیشن را از اپ استور حذف خواهد کرد

به گزارش تحلیل ایران،  بنا بر گزارش جدیدی که توسط موسسه تحلیلی Sensor Tower منتشر شده، با بروزرسانی سیستم عامل iOS به نسخه بعدی بیش از 187 هزار اپلیکیشن از بین خواهد رفت. این اتفاق از این ناشی می شود که تیم کوک و همکارانش به احتمال بسیار زیاد پشتیبانی از اپلیکیشن های 32 بیتی را همزمان با معرفی iOS 11 در سپتامبر سال جاری متوقف خواهند کرد.

تحلیلگران Sensor Tower اظهار می کنند که این تعداد معادل حدود 8 درصد کل عناوین اپلیکیشن هایی است که در حال حاضر بر روی اپ استور در دسترس است و سپس به پیام هشداری اشاره می کنند که در نخستین نسخه بتای iOS 10.3 دیده شد و اعلام می کرد که اپلیکیشن های 32 بیتی "با نسخه های آینده ی iOS قابل اجرا نخواهند بود".


پردازنده های 64 بیتی نخستین بار توسط کوپرتینویی ها و با آیفون 5s معرفی شدند، اما اپل تازه از ماه ژوئن سال 2015 از توسعه دهندگان تقاضا کرد اپلیکیشن های خود را با امکان پشتیبانی 64 بیتی توسعه دهند. بنابراین، تعداد واقعی اپلیکیشن هایی که ممکن است با این اقدام منسوخ شوند احتمالا بسیار بیشتر از آنچیزی است که تحلیلگران تخمین زده اند، چرا که Sensor Tower فقط عناوینی را در نظر گرفته که پیش از سپتامبر 2013 به اپ استور راه یافته اند و از آن زمان آپدیتی دریافت نکرده اند.

تابناک نوشت: البته تا زمانی که اپل پیش نمایش iOS 11 را در WWDC در ماه ژوئن عرضه نکند نمی توان نظری قطعی در این خصوص ارایه داد. گرچه بروزرسانی بزرگ سالیانه ی این سیستم عامل بهترین فرصت برای حذف پشتیبانی از اپلیکیشن های 32 بیتی است، اما در نهایت اپل تصمیم می گیرد که چه زمان باید ماشه را بکشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :