موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/12083 :کد

0

رضایی، نخستین فینالیست ایران در لاس‌وگاس

  ﺳﻪشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۳:۰۷
تعداد بازدید : ۳۱۹   
 تحلیل ایران -رضایی، نخستین فینالیست ایران در لاس‌وگاس

فرنگی‌کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان با شکست حریفش به فینال مسابقات جهانی رسید.

فرنگی‌کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان با شکست حریفش به فینال مسابقات جهانی رسید.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرنگی‌کار وزن 98 کیلوگرم کشورمان که سهمیه المپیک 2016 ریو را به دست آورده است، در روز نخست مسابقات جهانی بزرگسالان با شکست حریف بلغارستانی خود راهی فینال مسابقات جهانی شد.

قاسم رضایی به عنوان نماینده وزن 98 کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ماگومدوف از روسیه سرشاخ و در نهایت موفق شد حریف قدرتمندش را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد تا گام بلندی برای حضور در فینال بر دارد. وی در دور دوم به مصاف دنیل لوگو کابررا از کوبا رفت و با نتیجه 5 بر صفر این حریف خود را برد تا راهی دور چهارم شود.

رضایی در یک چهارم نهایی به مصاف ایلدیم از ترکیه رفت و با حساب 4 بر صفر به برتری رسید تا ضمن کسب دومین سهمیه تیم کشتی فرنگی در المپیک ریو راهی مرحله نیمه نهایی شود. دارنده مدال طلای المپیک لندن در نیمه نهایی با ادیس گوری از بلغارستان مصاف داد و با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید تا نخستین فینالیست تیم ایران در روزن اول مسابقات جهانی باشد.

پیش از این عبدولی در وزن 75 کیلوگرم در شرایطی که سهمیه المپیک را کسب کرده بود از رسیدن به فینال باز ماند تا صبح امروز برای کسب مدال برنز تلاش کند. در مسابقات امروز مهدی زیدوند در 66 کیلوگرم از دور مسابقات حذف شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :